2726
عنوان

مادر شدن چه حسیه

313 بازدید | 31 پست

خیلی تاپیک مادرانه میذارین بعضیاتون نگران بچه هاتونین بعضی بچه تو راه دارین بعضیا از دست بچه عاصی شدین ...

ولی من اصلا بچه دوس ندارم خصوصا بچه زیر یه سال تا حالا هم بغل نکردم نمیتونم ببینم یکی بهم اویزون بشه هی بگه مامان و نق بزنه 

به نظرتون تا بعد عروسی به بچه علاقه مند میشم؟

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😂😂😂😂نه نمیشی 

امیدی بهم نیست🤔

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘

من اتفاقا عاشق بچه زیر یه سالم دیگه بعدش مسئولیتشو قبول نمیکنم  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

مادرشدن همه چیزشو بذاری کنار یعنی ی دنیا استرس ونگرانی ی بچه بدنیا میاری ک تاوقتی زنده ای باید حواست بهش باشه و نگرانش باشی دخترمن ک ی سرمامیخوره میمیرم وزنده میشم 

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

میدم مامانم بزرگش کنه

بچه من خیلی خیلی خیلییییی شیطونه.یازده ماهشه

ولی اینقدر بچه دوست دارم همون یکماهگی بس ک گریه میکرد و نمیخوابید همه میگفتن بچه میخوای میگفتم اره.میگفتن تو دیگه کی هستی.سختی خیلی داره اما شیرینیاش خیلی بیشتره

منم بچه دار شدنو دوست نداشتم  تا هر چی حامله شدم و سقط شد و مکافات    الان با جون و دلم بچمو دوس دارم  چون سرش زجر کشیدم و قدرش رو میدونم   از ویار بدم  استراحت مطلق بودنم  از امپول هایی که هر هفته زدم  ترک های شکمم    همشو دوس دارم  

ولی چند سال اول هیچ تمایلی به بچه نداشتم  

ولی الان پسرم جونمه

حالا من بچه دوس دارم. اسن فیلما و کلیپای شیرین زبونیاشونو میبینم خیلی کیف میکنم. یا تو ذهنم هی مرور میکنم بچه مو چجوری تربیت کنم . چی بهش یاد بدم و اینا 

ازدواجم کردم . ولی از مسئولیت بچه میترسم و فکر میکنم خیلی محدود میشم واسه همون اصلا دوست ندارم بچه دار شم . این ماه از موعدم گذشته بود بال بال میزدم ک بچه نباشع ی وقت ...  

حس اینکه یکی تو کل دنیا بیشتر از همه بهت وابسته ست و بهت احتیاج داره..

یه عشق پاااااک بچگونه

خیلی عالیه

((۲۱سالمه دوتا بچه دارم عالیه خدارشکر))

میگذرد.......♥😐اما از رومون......😃 
2706