2733
2734
عنوان

انتخاب اسم بر اساس طالع

238 بازدید | 5 پست

دوستان روشی هست ک میگن اسم انتخاب میکنن برا نوزاد و میفهمن چ اسمی براش خوبه و چی براش بد یمنِ و ب سرنوشتش نمیخوره

کسی هس بلد باشه این روش رو ؟

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

یزدی ها فک میکنم بلد. باشن ....

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يه نرم افزاري هست كه اسم مادر رو ميدي و اسم انتخابي هم ميدي ، ميگه كه اسمش سعد يا نحسه ، يه همچين چي ...

ممنون از کمکت دوست عزیزم 

اسمه نرم افزار رو نمیدونی ؟

🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸

2731
ممنون از کمکت دوست عزیزم  اسمه نرم افزار رو نمیدونی ؟ 🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸

خواهش ميكنم عزيزم ، راستش من اين نرم افزار رو توي گوشي دوستم ديدم ، اسمش يادم نيست فقط ميدونم فقط روي گوشي هاي اندرويدي نصب ميشه

اول انسانيت 
خواهش ميكنم عزيزم ، راستش من اين نرم افزار رو توي گوشي دوستم ديدم ، اسمش يادم نيست فقط ميدونم فقط رو ...

اهان 

ک اینطور

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی بهم 🌸🌹🌸🌹🌸🌹