2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امپول و قرص اثر داره     زعفرون اینا واسه سن خیلی پایین بارداری  هس

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

من سر پسر اولم زعفرون دم میکردم میخوردم ک خوشکل بشه😂😂ک اثر داشت واقعا😆چ جراتی داشتم🙇

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2738

نه فک نکنم سقط کنه 

عمه من بچه سومشو نمیخواست خدا میدونه چه بلاهایی سر خودش نیاورد بچه سقط نشد فقط یه بچه ناقص و مریض تحویل جامعه داد الان هر روز میگه غلط کردم چرا اینکارو کردم 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 
اخه میگن بچه میفته؟

کسایی ک مستعد سقط هستن ک نباید بخورن ب نظرم.چهل روز اول نخوردم بعد شنیدم ک رو زیبایی اثر داره ماهای بالا دم میکردم میخوردم.یادش بخیر بچه اول ذوق داری خوشکل بشه والبته سالم😍

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2706