2733
2734

من عقدم میخواستیم جداشیم خواهرش به من پیام دادحرفای بدی زد منم جوابشودادم درکل بهم توهین کردیم.....حالادوماهی میشه اشتی کردیم نامزدم خونه ی مامیادومیره ولی من تواین مدت نرفتم خونشون تااین که دوروز پیش مادرش زنگ زد به مادرم دعوتم کرد.....حالا نامزدم هرروز میگه بیاخونمون منم امروز گفتم برام سخته من وخواهرات یه سری حرفابهم زدیم روم نمیشه فعلا بیام بعدشم گفتم تقصیرخواهرت بودکه به من پیام داد....پس فعلا نمیتونم بیام واسم سخته....حالامامانم میگه نبایدبهش میگفتی.....اشتباه کردم گفتم؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

نه حق داری ولی اگ نری مادرشوهرت ناراحت میشه ازت چون زنگیده دعوت کرده

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تاپیکاتو دنبال میکنم اگه ناراحت نمیشی اشتباه زیاد کردی ولی الان اتو نده دستشون بگن ما خواستیم روابط ...

باشه عزیزم.....اینکه گفتم من وخواهرت بهم توهین کردیم به خاطرهمین سخته واسم که بیام بده؟

2738
چون زنگ زدن دعوت کردن برید مخصوصا که نامزدتون هم‌میاد ولی با خاهر شوهرتون حرف نزنید اصلا انگار وجود ...

بهش گفتم چون من وخواهرت بهم توهین کردیم واسم سخته بیام.....نبایدمیگفتم؟

نه حق داری ولی اگ نری مادرشوهرت ناراحت میشه ازت چون زنگیده دعوت کرده

فقط به خاطر خواهرشوهرم نمیرم

بهش گفتم چون من وخواهرت بهم توهین کردیم واسم سخته بیام.....نبایدمیگفتم؟

نه حرف بدی نزدید باید بدونه حرفای خاهرش چ قد سنگین بوده براتون و اگه دراینده با خاهرش حرف نمیزنید برای چیه

فقط به خاطر خواهرشوهرم نمیرم

میدونم حرفتومیفهمم ولی ب اون طرف قضیه هم فکرکن ک مادرشوهرت وبقیه اعضا ناراحت میشن

اعضا  چقدکتابی گفتم  

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2706