2726
عنوان

من این وسط،وسط خونواده و نامزد،باید چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااا عقدنیسی بری بمونی چیکار اخه

میگه من دلم‌تنگ شده باید بمونی

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
2728

منم عقد نبودم با خانواده نامزدم رفتم مسافرت

ولی خب بعضی خانواده ها بد میدونن این چیزارو

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
خوب اینو راست میگه مامانت خدایی

واقعا سختمه گیر کردم بینشون خیلی فشار رومه

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
مامانم میگه عقد نیسی زشته

عقد نیستی؟! بری پیشش بمونی؟!!!!!!!!!!!!

تو بین مامان و نامزدت گیر نکردی 

نامزدت خواسته ی نامعقول داره درضمن نامزد محسوب نمیشه وقتی عقد نیستی!

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

خب عزیزم اگر همه چی اوکیه عقد کنین بعد دو سال عروسی کنین

مادرتم حق داره نگران باشه

خدایی نکرده زبونم لال فردا نامزدت بزنه زیر همه چی خود شمایی که داغون میشی

و خدایی که بشدت کافیست... 
واقعا سختمه گیر کردم بینشون خیلی فشار رومه

ببین خوب نامزدتو توجیه کن که چون هنوز عقد نکردیم خانوادم دوست ندارن پیشت بمونم. این که چیز غریبی نیست والا. من با اینکه از خانواده ی بازی هستم ولی تو دوران عقد هم به نظر بابام اینا عمل میکردم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
خب چرا برای عقد انقدر فاصله انداختید 😐

شانسس تا اومدم عقد کنم دندونام خرا شد معده درد نامزدمم بیمه نداره مجبورم با بیمه بابام کارامو کنم

2706