2733
2739
عنوان

میلاد امام زمان

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 34 پست

توروخدا ازین زن جلسه ای بی سوادا نیار ک فقط چرت میگن برو حوزه علمیه اونا خودشون مولودیه خون دارن حوزه خواهران ها 

که درکناار مولودیه سواد علمی هم داشته باشه و یه چند خط راجب امام زمان حرف بزنه 

قبولت باشه گلم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
تزيينش مثه تولد باشه دیگه?مثلا بادکنک و اینا?یا ریسه نور کافیه?ب نظرت ساندویچ الویه خوبه?

اره الویه خوبه مدلای تزیین تو نت و اینستا زیاده ایده بگیر

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عالیه  دف زدن و بعضیا میگن صحیح نیست تو مولودی ها ولی شما بپرس از چندجا یه سری شکلات بگیر برا ...

مرسی بابت ایده ها گلم.  ایشالا استفاده ميکنم

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
2731

تهرانی؟ با گروه وصال کار کن کارشون معرکس ما همیشه واسه مجالسمون با این گروه کار میکنیم شیرینیو گلابم میذاریم کنار دستشون موقع خوندن میریزن رو سر مهمونا

پذیرایی هم به توان خودت بستگی داره عزیزم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
استارتر جان خیلی التماس دعا دارم

محتاجیم ب دعا.ایشالا ظهور و سلامتی اقا

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
عالیه  دف زدن و بعضیا میگن صحیح نیست تو مولودی ها ولی شما بپرس از چندجا یه سری شکلات بگیر برا ...

اخ چقدر این شکلاتا خورده تو صورت من😂😂دردم داره لامصب

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

ان شاءالله جشن ظهورشون 😍

التماس دعا

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2738
توروخدا ازین زن جلسه ای بی سوادا نیار ک فقط چرت میگن برو حوزه علمیه اونا خودشون مولودیه خون دارن حوز ...

ن کسي رو سراغ دارم.عالیه.فقط میترسم الان بهش بگم ،بعد ی اتفاقی بيوفته نتونم بگیرم.چون سرش خیلی شلوغه

میتونی پاپ کورن درست کنی بسته بندی کنی بدی بچه ها سرگرم شن

باشه ،عزیزم ممنون

ن کسي رو سراغ دارم.عالیه.فقط میترسم الان بهش بگم ،بعد ی اتفاقی بيوفته نتونم بگیرم.چون سرش خیلی شلوغه

پس مطمئن شو بهش خبر بده

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
ان شاءالله جشن ظهورشون 😍 التماس دعا

انشالا.محتاجیم عزيزم

انشالا.محتاجیم عزيزم

💖

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2706