2733
2734
خودم شیرم خیلی کمه ولی ساعتی دو ساعتی یه بار میچسبه بهم شیر میخواد خودم هم از بین دارم میرم از بس وا ...

من ميبينم سير ولي الكي گير ميده پستونك ميزارم دهنش

۲۵۵۰

خوب که روی وزن اولیش عالی رفته بالا من باید روی وزن اولیش ۱۲ کیلو بود یه سالگی ۸ کیلو بود الانم ذره ذره وزن میگیره چند ماه که افتضاح بود نمودارش همش به سمت پایین میرفت 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ويتامين و اهنشو حتما بده بهش ميگن تو اشتهاء تأثير داره

آره شربت خارجی خیلی خوبی میدمش دیگه چیکار کنم هر چی شد شد البته من و شوهرمم و خانواده هامون کم اشتها هستیم خودم لاغرم ولی این دیگه نوبرش 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
2731
أصلا خوب شير نميخورهه فقط ميگه غذا

پسر من چهارده ماهگیش سیزده و نیم بود پونزده ماهگی چهارده

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
اخه ميخوام إينو بدون الان درسته بعد يك سالگي ماهي ٢٠٠ گرم همش أضافه ميكنه

نه دیگه بعد یکسالگی قانونی برای اضافه کردن ندارن ممکنه یه ماه هیچی اضافع نکنن یهماه یه کبلو یه ماه نیم کیلو

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2738
تولدش چقد بوده

خوش ب حالت مال من شانزده ماهشه ممه خور شده اصن غذا نمیخوره😭😭😭

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
خوبه که ۹ کیلو دختر من ۱۲ ماهش۷.۵ کیلو بود 😞

وااااا

دخمل من شش ماهشه....۸۸۰۰

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2706