2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
پسر من ١٢ كيلو  ولي وزن أوليه مهمه وزن تولد

وزن اولیش خوب بود ۳۴۰۰ روی وزنش الان باید ۱۱ بود  حداقل حالا وزنش به کنار اشتهاش چیکار کنم اصلا معده نداره این بچه به زور دوتا قاشق غذا میدمش ساعت ها هیچی نمیخواد 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
وزن اولیش خوب بود ۳۴۰۰ روی وزنش الان باید ۱۱ بود  حداقل حالا وزنش به کنار اشتهاش چیکار کنم اصلا ...

همان وعده كمشو پر كالري كن

بستني ميخوره؟توش٤مغز بريز

تو فرني زرده تخم مرغ بزن

چقدر وزنش پایینه ببرش دکتر تغذیه دختر من هفت ماهشه نه کیلو نیمه وزنش هزار ماشالله

میگم نمیخوره شربت اشتها هم روش جواب نمیده ببرم دکتر چی میگن مگه میتونن چاقش کنن باید یه چیزی بره تو معده 

نه سوپ نه گوشت نه لبنیات من موندم به چی زنده است از تخم مرغ متنفر یه دونه هم نخورده تا الان یه تیکه میوه یا بیسکویت یکم شیر گاو اونم با نبات کل غذاش 

چند وعده غذا ميخوره چند وعده شير؟

خودم شیرم خیلی کمه ولی ساعتی دو ساعتی یه بار میچسبه بهم شیر میخواد خودم هم از بین دارم میرم از بس وابستمه و شب تا صبج باید شیر بدم چقدر نفرینش میکنم شبا دیوونم کرده 😢😢

میگم نمیخوره شربت اشتها هم روش جواب نمیده ببرم دکتر چی میگن مگه میتونن چاقش کنن باید یه چیزی بره تو ...

ويتامين و اهنشو حتما بده بهش ميگن تو اشتهاء تأثير داره

2706