2733
2734

یک ماهگی و ۳ ماهگی ام برده بودی؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مگه بايد برد؟! من نبردم اصلا😱

مگه بیمارستان بهتون کارت شنوایی نداد؟؟؟ شبیه کارت سلامت ولی مال شنواییه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

من یادم بود ولی نبردمش

کی حوصله داره

الکی

وقتی بچم صدامو میشنوه یعنی شنوایی داره دیگه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2738
مگه بیمارستان بهتون کارت شنوایی نداد؟؟؟ شبیه کارت سلامت ولی مال شنواییه

نه همونجا تو بيمارستان يه دكتر متخصص اطفال اومد واسه شنوايي سنجي گفت مشكلي نداره

ديگه نگفت دوباره ببرين يا چي

منم الان هفت ماهشه نبردم تا حالا😱

من سه ماهگی بردم . گفتن سری بعد سه سالگی بیار ، شش ماهگی نشنیده بودم . الانم بد به دلت راه نده ، اگه خیلی نگرانی هفته ی بعد ببر جای دیگه که مطمئن بشی چیزی  نیست. راستش خیلی از درمانگاهها و دکترا به خاطر پول عیب میذارن و میگن باید دوباره ماه بعد بیاری هفته ی بعد بیاری، ان‌شالله چیزی نیست

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️

بدو تولد گفتن مشکلی نداره و 6ماهگی بیار .خونه هم به صدا واکنش نشون میده اما نمیدونم چرا به دستگاه واکنش نداد..سرما هم نحورده.

خیلی نگرانم به شدت استرس گرفتم.هیچ کس این مشکل و نداشته یعنی؟

بچه ها این بینایی سنجی چیه خواهرشوهرم بهم زنگ زد گفت دخترتو بردی گفتم نه گفت من بردم الان جفت بچه هامون 9ماهه هستن .اون گفت من 8 ماهگی بردمش 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2706