2726
اومدم ببینم کی ناراضیه وچرا؟

منم اومدم موزمو بردارم

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یه خانومی تاپیک زد که خانواده شوهرش اومدن اینجا همه چیزایی که پشت سر خانواده شون حرف زده پیدا ک ...

همین بگو من بااین که مطمئنم خانواده شوهرم نمیان ولی تاپیک نمیزنم کل زندگیم بریزم رو دایره 

درخت هر چی پر بار تر باشه و سرش خم تر 😏
2728
منم اومدم موزمو بردارم

تموم شد  

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
دقیقا 😂😂😂😂😂هروقت دعوامون میشه مثل سگ پشیمون میشم ولی وقتی خوبیم یسره میگم خدایا شکرت 😂😂😂خودم ...

اره منم همینطور هر وقت اشتیم هی بوسش میکنم خدارو شکر میکنم هر وقت قهریم ازش متنفر میشم به خودشم گفتم میگه عیب نداره زنه خلم نعمتیه😆😆😆

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
تموم شد    

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
خوب استارتر خودت شروع کن بدگویی از شوهرت تا بقیه هم بیان😅

😂😂😂 شوهرم خوبه فقط خیلی وابسته خونوادش منو تنها میزاره به خاطراونا واسه اوناهمیشه وقت داره ولی واسه من نه ماهی یه بارمنوجایی نمیبره منم مجبوری میام پیش خونوادم زندگیمون خیلی سردشده😭

چجوری پیداش کردن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

سه تا کاربری داشت ، هر سه تا کاربری شو یافیدن ، دیگه بقیه شو نخوندم فقط همین اولشو خوندم

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!

برو تاپیکای دیگ هنوز تموم نشده بردار وگرنه چیزی نمیرسه هااا  

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2706