2726

اومدم ببینم کی ناراضیه وچرا؟

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

من هر بار باهم قهر میکنیم از ازدواجم پشیمون میشم😁

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان یه خانومی تاپیک زد که خانواده شوهرش اومدن اینجا همه چیزایی که پشت سر خانواده شون حرف زده پیدا کردن ، اینجا از ازدواجتون تعریف کنین

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
من هر بار باهم قهر میکنیم از ازدواجم پشیمون میشم😁

دقیقا 😂😂😂😂😂هروقت دعوامون میشه مثل سگ پشیمون میشم ولی وقتی خوبیم یسره میگم خدایا شکرت 😂😂😂خودم فازمو نمیفهمم

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

من ناراضی نیستم ولی چون قبلن خاستگار پولدار داشتم باخودم میگم اگه من زن فلانی میشدم الان وضعیتم چجوری بود؟؟؟بعدش سریع خودمو فوش میدم که دهنتو یبند شوهرت خوبه😂😂😂😂

دقیقا 😂😂😂😂😂هروقت دعوامون میشه مثل سگ پشیمون میشم ولی وقتی خوبیم یسره میگم خدایا شکرت 😂😂😂خودم ...

واي منم😂😂😂

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2706