2703
2553

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

اولی

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
تاپیکا خیلی مسخره شده ببخشا البته

خاهش میکنم اما‌خب من هی پشت دستمو‌داغ میکنم که‌دیگه تاپیک‌نزنم‌نمیشه

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
2714

بستگی ب چیزی داره ک میخواس ست گنی باش اگر مانتو شلوغ باشه خب شال ساده اما اگر  مانتو سادس خب باشال اولی باید ست بشه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
بستگی ب چیزی داره ک میخواس ست گنی باش اگر مانتو شلوغ باشه خب شال ساده اما اگر  مانتو سادس خب با ...

اره باید ببینم شال طرح داراش خوشگل یا نه

2706