2410
2553

من پوستم چربه و از نوجوانی با جوش دست و پنجه نرم میکردم دکترم ک‌میرفتم تا وقتی قرص میخوردم خوب بود بعدش .....

افتضاح این بود ک روزنه های پوستم باز شده بود و افتضاح تر اینکه هر کرم پودری میزدم این روزنه ها رو بزرگتر نشون میداد 

چ حرفا ک نشنیدم از خانواده شوهر هر وقت منو میدیدن همه شون فاز پزشکی میگرفتن ..

الان میخوام بگم چ ماسکایی استفاده کردم و حدودا بهتر شده ..

................................................................

اسکراب پوست..پوستم حالت پیری و کدر گرفته بود 

شکر اب لیمو چند قطره ک زیاد نریزین روغن زیتون بعد با ی مسواک نرم اروم ب صورت دورانی بکشین رو پوست فشار ندین با لطافت این کار انجام بدین جوش و چربی های زیر پوست کم‌میکنه

ماسک اب سیب زمینی گلاب و چند قطره اب لیمو 

یعنییییی عالیه پوست رو روشن میکنه و التهاب جوشا رو کم میکنه 

خوردن خاکشیر و اب جوش سموم از بدن خارج میکنه

پاهاتون بزارین تو اب نمک تا وقتی اب کدر میشه واسه دفع سموم 

گلاب اسپری کنید رو پوست روشن کننده پوسته

ماسک خاک رس و گلاب چربی پوستا کنترل میکنه و روزنه ها رو کوچیک میکنه 

ماسک عسل و دارچین جلوگیری از رشد باکتری ها  جوش ها 

استفاده از پماد زینک چربی کنترل میکنه پوست رو سفت‌میکنه و روشن 

بچه ها لطفا ی ابرسان بمن معرفی کنید

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیلی ممنون

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
2714

مرسی بابت اطلاع رسانی  

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706