2410
2553
عنوان

در جمع خواهرشوهرا بودم که...

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 48 پست
ایا نمیترسی که لو بری؟؟ شاید یکی از خواهرشوهرات عضو باشه اینجا      

😂😂😂😂جدا از این مسائل خواهرشوهر و مادر شوهر من کلا میترسم یه چیزی بگم یه آشنا باشه 😂😂😂

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی ؟ با جاریت تو ی خونه زندگی‌ میکنید ؟؟؟ خورد و خوراک و همه چی یکیه؟؟؟

نه عزیزم یه طبقه منم یه طبقه اون ورودی یکیه دخترم چندروز پیش بهش گفته بود مامان جون نیا خونمون ما میاییم اینم تا چندروز میگفت به همه که اینا گفتن

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

من واقعا راضی نیستم حتی با خونه پدرمم تو یه ساختمان دوطبقه زندگی کنم  کلا شرایطش خیلی بده  خدایی تا حالا با جارییمم خوب بودیم حتی نون میپزه میاره برامون اون 38 سالشه من 19 دختر عمم هست تمام قوانین اپارتمانی هم رعایت میشه ولی کلاااا راحت نیستم دوست ندارم کسی میاد خونم بدونن کی بوده یا خرید چیا کردم لباسم چطوره 

2456
😂😂😂😂جدا از این مسائل خواهرشوهر و مادر شوهر من کلا میترسم یه چیزی بگم یه آشنا باشه 😂😂😂

تا حالا بهش فکر نکرده بودم منم ترس برم داشت الان

من واقعا راضی نیستم حتی با خونه پدرمم تو یه ساختمان دوطبقه زندگی کنم  کلا شرایطش خیلی بده   ...

خیلی سخته

من واقعا راضی نیستم حتی با خونه پدرمم تو یه ساختمان دوطبقه زندگی کنم  کلا شرایطش خیلی بده   ...

متاسفانه مهمونم میاد خونمون  خود مهمونه اگه بعد 10 دقیقه خونه جاریم نیان خونمون بهم میگن دعوا کردین بینتون بد شده که نمیااان😤😤خیلی اعصبانی میشم برعکسم هست الان جدیدا ما اصلا نمیریم ولی اونا میان 😕

تا حالا بهش فکر نکرده بودم منم ترس برم داشت الان

عزیزم نگفتم که بترسی خانومی تازه یکی تایپیک زده بود واسه همین موضوع که بد گفته از خانواده شوهرش اونا هم کاربریشو دیدن و شناختن و....حالا هم داااغون بود...خیلی بده مواظب باش عزیزدلم 😗

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2714
متاسفانه مهمونم میاد خونمون  خود مهمونه اگه بعد 10 دقیقه خونه جاریم نیان خونمون بهم میگن دعوا ک ...

مشکلاتش فراوانه آدم باید زندگیش جدا باشه تا آرامش داشته باشه خدا به هممون بده انشاالله

اگه میشد حیاطتون رو جدا کنین خیلی بهتر بود ..مثلا درب ورودیتون رو جدا میکردین

نمیشه گلم جوری ساختن که نشه 

نمیشه گلم جوری ساختن که نشه 

کلیه هاتم فروختی خونه رو عوض کن یا دعواایی راه بنداز و جدا شو ازشون که مجبور بشن خونه رو عوض کنن یا سهم شما رو از اون خونه بدن برین خونه کوچیکتر ولی راحتر

بخدا من دختر خواهر یا خواهرم میاد خونم باید محجبه کامل باشن چون فوری برادرشوهرم و جاری فضولم که فرداش به همه خبر میده چی تنشون بوده چقد میوه خوردن چند تا چایی و .... بخدا رفت و امد خونه بابام کم شده خونم راحت نیستن وقتی اونا میان باید رسمی باشن ادم نمیتونه شوخی بکنه  یا دلم بخواد مثلا به اون یکی حرف بد بزنم فوری پخش میشه

2706