2410
2553
عنوان

در جمع خواهرشوهرا بودم که...

664 بازدید | 48 پست

داشتند از دوران مجردی و خواهرشوهرا خودشون میگفتن . که مثلا یکی از خواهرشوهرام چندماه اول عروسیش خونه مادرشوهرش نشسته بوده باید هرجا میرفتن به مادرشوهر میگفتن یا مادرشوهر درو باز میکرده میرفته راحت تو اتاق اینا. درصورتی که مامان خودشونم همینجوره. منم در اومدم گفت تو قرآنم اومده دربزنید و وارد بشید مادرشوهر که خودشو زده بود بخواب به دخترش گفت حالا چی میشه مگه گفتم حریمه آدم نباید آرامش داشته باشه؟ خواهر شوهرم گفت باید در زد چه پدر ومادر  چه بچه. اما درمورد اینکه مادر شمام میگه هرجا میرید به منم بگید چیزی نگفتم هرچی دحتراش مینالن میبینم بلاهایی هست که مادرشون سر ما میاره

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزززيزم

از حرف مادرشوهرت خنده گرفت

خودش هم ميدونه كارش اشتباست

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2714
2706