1147
44
عنوان

در جمع خواهرشوهرا بودم که...

639 بازدید | 48 پست

داشتند از دوران مجردی و خواهرشوهرا خودشون میگفتن . که مثلا یکی از خواهرشوهرام چندماه اول عروسیش خونه مادرشوهرش نشسته بوده باید هرجا میرفتن به مادرشوهر میگفتن یا مادرشوهر درو باز میکرده میرفته راحت تو اتاق اینا. درصورتی که مامان خودشونم همینجوره. منم در اومدم گفت تو قرآنم اومده دربزنید و وارد بشید مادرشوهر که خودشو زده بود بخواب به دخترش گفت حالا چی میشه مگه گفتم حریمه آدم نباید آرامش داشته باشه؟ خواهر شوهرم گفت باید در زد چه پدر ومادر  چه بچه. اما درمورد اینکه مادر شمام میگه هرجا میرید به منم بگید چیزی نگفتم هرچی دحتراش مینالن میبینم بلاهایی هست که مادرشون سر ما میاره

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

عزززيزم

از حرف مادرشوهرت خنده گرفت

خودش هم ميدونه كارش اشتباست

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
1194
1167
ایا نمیترسی که لو بری؟؟ شاید یکی از خواهرشوهرات عضو باشه اینجا      

😂😂😂😂جدا از این مسائل خواهرشوهر و مادر شوهر من کلا میترسم یه چیزی بگم یه آشنا باشه 😂😂😂

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 
یعنی چی ؟ با جاریت تو ی خونه زندگی‌ میکنید ؟؟؟ خورد و خوراک و همه چی یکیه؟؟؟

نه عزیزم یه طبقه منم یه طبقه اون ورودی یکیه دخترم چندروز پیش بهش گفته بود مامان جون نیا خونمون ما میاییم اینم تا چندروز میگفت به همه که اینا گفتن

من واقعا راضی نیستم حتی با خونه پدرمم تو یه ساختمان دوطبقه زندگی کنم  کلا شرایطش خیلی بده  خدایی تا حالا با جارییمم خوب بودیم حتی نون میپزه میاره برامون اون 38 سالشه من 19 دختر عمم هست تمام قوانین اپارتمانی هم رعایت میشه ولی کلاااا راحت نیستم دوست ندارم کسی میاد خونم بدونن کی بوده یا خرید چیا کردم لباسم چطوره 

😂😂😂😂جدا از این مسائل خواهرشوهر و مادر شوهر من کلا میترسم یه چیزی بگم یه آشنا باشه 😂😂😂

تا حالا بهش فکر نکرده بودم منم ترس برم داشت الان

1178