2726

سلام خواهرای گل 

خواهشا بگین موعد دقیق برای پسردارشدن چه زمانیه؟

من یه دختر دارم

اما باتوکل به خدا یه پسرم میخوام امروز روز دهم عادتمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روزای ۱۲ ۱۴ ۱۶ سیکل نزدیکی.و قبلش توجوش شیرین بشین .نمک و خیارشور غذای های شور خودت بخور.همسرتم گرمی که مغزش بپوکه جوش بزنه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728

میگن ۱۳سیکل که تخمک گذاریه یه روز در میون نزدیکی داشته باشید بچه پسر میشه 

چیزای گرم زیاد بخور

البته من اعتقادی ندارم چون من تو تخمک گذاری نزدیکی نداشتم و بچم پسره

از کیت تخمک گذاری استفاده کن که روز دقیق تخمک گذاریت بدونی

عزیزم شما چه زمانی و به چه تعداد نزدیکی داشتین؟

ی روز بعد اتمام پریودم😂 تعدادش نمیدونم 

اما فقط یه بار جلوگیری نکردم که شد

ولی بعدش رفتم دکتر گفت فولیکول  خوبی داری امپول بزنم واست تا باردار شی  در صورتی که من خودم باردار بودم الکی امپول هم زدم

تا ۶ هفته و ۳ روز نفهمبدم باردارم

ی روز بعد اتمام پریودم😂 تعدادش نمیدونم  اما فقط یه بار جلوگیری نکردم که شد ولی بعدش رفتم دکت ...

خواست خدابوده 

میشه کمی بهم یادبدین چه جوری کار کنم بانی نی سایت سخته 🙏🙄

میشه بگی کیت شما چطوری نشون داد؟

مال سه سال پیشه یادم نیست ولی فک کنم یه خط میفته البته من از روز دوازدهم تستو شروع کردم و نگهشون میداشتم و بعد مقایسه ک میکنی میبینی هی هر روز پررنگ میشه اون روزی ک پررنگتر از روزای قبلت بود تخمک گزاریه

ممنون از همتون  اما این درسته که اگه چندروز قبلش اقدام کنی دختر میشه؟ من تازه الان عصو شدم بب ...

ببین گلم من خودم روزهای 12,14و 16 اقدام داشتم و خودم چون تخودانم پلی کیستیک بود عسل و سیاهدونه خورده بودم البته نه ماه بارداری یه ماه قبلش و اینکه شوهرم زیاد گرمی میخورد نه به خاطر جنسیت بچه چون علاقه داره. ویه چیزی که بهم ثابت  شرایط مرد خیلی مهمتره مثلا اگر ب ی ض ه مرد زیاد گرم باشه یا مرد شرایط شغلی سخت داشته باشه احتمال موفقیت اسپرم پسر میاد پایین.همسرت قبل از اقدام خودش رو با آب سرد بشوره و محیط خونه رو زیاد گرم نکنید. 

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!
2706