2726
عنوان

اسم بهترین کرم پودری که استفاده کردیدو راضی هستید چی بوده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 99 پست
قطعا مي دونين فقط براي يادآوري خواستم بگم كه مهم تر از كرم پودر خود پوست صورت و سلامت و شادابيه اونه ...

ممنون از یاداوریت..خداروشکراز پوستم راضیم فقط براجمالس خاص مثل عروسی و.. اینا گفتم..عایا شما اونجاهام کرم نمیزنید؟؟

خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برژوا،خیلی عالیه واقعاً،اخرین سری120گرفتم

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 
2728
دو سه  قیمتش الان ۲۰۰ فک کنم

دوسه کرم پودر اصل نیاورده بود ایران 

مطئنین اصله؟؟؟؟

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

ضد افتابهایی بگیرید که جدیدا اومدن و پوشش دهندگی عالی دارند. د دقیقا انگار کرم پودر هست میزنی من کنویس میزدم تازه یه ضد افتاب مدیسان گرفتم از اون بهتر کاور میده حتما امتحان کن استاتر قیمت 70

دخترم. زمانی که فکرش رو هم نمیکردم اومدی تو زندگیم از وقتی اومدی خونمون چراغش روشنتره 
دوسه کرم پودر اصل نیاورده بود ایران  مطئنین اصله؟؟؟؟

من از نمایندگی میگیرم  با توجه به اینکه سبکه و پوشس دهی خوبی داره به نظر من اصله حالا نمیدونم دیگه 😁

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706