2737
2739
عنوان

چاره ی این زندگی چیه?

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 40 پست
البته برای تهدید قسطا رو نده خونه واسه زنه است دیگه از اون مطالبه میکنن دیگه!

گفتم اینو گف پای ضامن میاد وسط ک اونم شوهرخواهرشه نمیشه و از حقوق کم میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میگی ۶ساله خانم خیانت کرده و الان بچه ۵سالشه پس یا تو بارداری خیانت کرده یا تو اون هیری ویری ا ...

دقیق نمیدونم کی خیانت کرده منم تقریبی گفتم ولی بچه ناخواسته یوده زیاد یه تهش نرفتم

عزیزم میگی ۶ساله خانم خیانت کرده و الان بچه ۵سالشه پس یا تو بارداری خیانت کرده یا تو اون هیری ویری ا ...

دقیقا منم اینو خواستم بگم.. واین که وامهای هفت هشت سال پیش! مبلغش فک نکنم خیلی زیاد باشه به پول الان . وام ماشین که نهایتش پنج ساله س واسه خونه هم اگه وام مسکن هم گرفته باشه مبلغش اونقد بالا نیس

2728
خیلی ادم جالبیه این اقا زنه از خونه انداخته بیرون دوباره قسط خونه زنه رو میده! امیدوارم با بزرگواری ...

میگه مجبورم بدم چون ضامن قسطا شوهر خواهرشه

یه صد تومن بده بره با وکیل مشاوره کنه. فکر کنم اون اموالی که به نامش کرده یا به عنوان اینکه هبه بوده میخوام الان پس بگیرم. یا به عنوان اینکه مهریش بوده دادم یه کاریشون کنه. اگر حقوق ثابت نداره وقتی چیزی به اسمش نیست دیگه چه مهریه ای. بعدم بگه تمکین عام نمیکنه. حتما با وکیل باید مشورت کنه. 

دقیقا منم اینو خواستم بگم.. واین که وامهای هفت هشت سال پیش! مبلغش فک نکنم خیلی زیاد باشه به پول الان ...

از مبلغش خبر ندارم ولی میگه قسط خونه تا دوازده ساله...ماشین رو نمیدونم...ماشینم انگار پدرزنش برا تولدش گرفته...زده ب اسم دخترش قسطارو این میده...بدبخته بابا

2738
استارتر من نمیگم شما دروغ میگی اما اون اقا احتمالا همه چی رو کامل نگفته

مثلا چی رو ممکنه نگفته باشه...من فقط اونایی ک درجریان بودمو گفتم

میگه مجبورم بدم چون ضامن قسطا شوهر خواهرشه

خوب ببینید چون فیش های واریزی دارن میتونن تو دادگاه بگن که دارن قسطای خونه و ماشین خانومش رو میده حالا این مورد به عنوان مهریه در نظر گرفته نمیشه ولی شاید بتونه برای اینکه پرداخت سکه اش طولانی تر بشه استفاده کنه

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
خوب ببینید چون فیش های واریزی دارن میتونن تو دادگاه بگن که دارن قسطای خونه و ماشین خانومش رو میده حا ...

اسکیرن پستت رو براش فرستادم ممنون

خوب ببینید چون فیش های واریزی دارن میتونن تو دادگاه بگن که دارن قسطای خونه و ماشین خانومش رو میده حا ...

اگه دوباره از زنش خیانت ببینه میتونه بابت مهریه خیالش راحت بشه?

2706