2737
2734
عنوان

چاره ی این زندگی چیه?

351 بازدید | 40 پست

این زندگی ک میخوام تعریف کنم زندگی یکی از اقوامه و از من کمک خواسته...واقعا مغز خودمم نمیکشه ونمیدونم چطوری راهنماییش کنم....بدجوری تو گل گیر کرده...

ایشون نوزده ساله ک بودن تو دانشگاه بایه دختری اشنا میشن ...چهارسال نامزد میمونن بعد چهار سال ازدواج میکنن....بعد ازدواج مرده وام و اینا برمیداره و خونه و ماشین با قسط میخره از رو سادگیش یا شایدم خریتش میزنه به اسم زنش....بعد یه سال میفهمه زنش بهش خیانت کرده و تا مرز طلاق پیش میرن وچون خونه و همه چی ب اسم زن بوده مرد رو از خونه میندازه بیرونو مرده هم دستش ب جایی بند نبوده بیخیال میشه تا شیش سال بعدش تاالان یعنی....تو این چند سال عینه همخونه بودن باهم ....یعنی نه غذایی نه تمیزیه خونه ای نه رسیدگی هیچی....زنه شدید رفیق بازه و همش با دوستاش این ور اون وره...یه پسر پنج ساله هم دارن....و زنه هرجا میره بچه رو هم میبره یعنی مرده کلا هیچ دخلی تو زندگی نداره....زنه تااینجا بگم که اهل مهمونی هاس مختلط و مشروب و ایناس ولی شوهرش دستش ب هیج جایی بند نیس ک ب راه بیارتش و کاری کنه دس از سر اینکاراش برداره....

از من راهنمایی خواست که چطوری میتونه زنش رو به راه میاره...خودش ک فقط ب طلاق فک میکنه ولی خب علاوه بر قسط خونه و ماشین باید پونصدتا سکه مهریه بده...شما چه پیشنهادی میدین واسه ادم کردن زنش ک سرش ب سنگ بخوره یا هرچی ک برگرده ب زندگی....بهش پیشنهاد مشاور دادم وقت گرفته بره...ولی فک نکنم زنش ادمی بشه که درس بشه....کلا کارا و تعریفایی ک از زنه شنیدم یه ادم عقده ای ب نظرمیرسه....

به نظر میرسه مشاوره فعلا بهترین کاره

البته برای مهریه زیاد خودشو نترسونه چون هیچی به نامش نداره میتونه بگه ندارم و هر چند ماه یک سکه بده 

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم آدمی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی آدمی که خودشو زده به خواب نه... این خانم راه خودشو به نظرم انتخاب کرده و فک نکنم فایده ای داشته باشه اونم بعد از اینهمه سال.. لااقل کاش همون سال اول به فکر می افتاد این آقا

2728
به نظر میرسه مشاوره فعلا بهترین کاره البته برای مهریه زیاد خودشو نترسونه چون هیچی به نامش نداره میت ...

میگه بااین قسط ماشین و خونه نمیرسونم سکه بدم

چه خجسته هست بعد اون جریان‌ بادارم‌میشع زنش... خب همه چی مگه پوله؟ همه چی رو ول کنه با زنه توافق کنه ...

انگار تا بچه دار بشن همه چی خوب بوده بعد بچه زن عوض میشه

خوب همینا رو ببره دادگاه نشون بده که قسطشو این میده خونه به اسم زنه است

الان تو دادگاه خیلی طرف مرد رای میدن چون قیمتا هم بالا رفته خیلی طرف مردن

2738

هیچی واقعا هیچی یعنی بسوزه بسازه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

خیلی ادم جالبیه این اقا زنه از خونه انداخته بیرون دوباره قسط خونه زنه رو میده!

امیدوارم با بزرگواری که این اقا دارن خانومشون به راه بیاد

انگار تا بچه دار بشن همه چی خوب بوده بعد بچه زن عوض میشه

عزیزم میگی ۶ساله خانم خیانت کرده و الان بچه ۵سالشه پس یا تو بارداری خیانت کرده یا تو اون هیری ویری اینا باهم برا بارداری اقدام‌ کردن

خوب همینا رو ببره دادگاه نشون بده که قسطشو این میده خونه به اسم زنه است الان تو دادگاه خیلی طرف مرد ...

یعنی میشه اون خونه و ماشین ک ایشون داره قسطشو میده رو مهریش در نظرگرفت?

یعنی میشه اون خونه و ماشین ک ایشون داره قسطشو میده رو مهریش در نظرگرفت?

نه نمیشه

خوب میگم چرا قسطشرو میده وقتی خونه به اسم زنه است؟ خوب نده پولش بمونه واسه خودش 

2706