2733
2734
خخخ ن عزیزم مواد نه ولی یکم ساده وخنگ میگه یکی بهش ی قرص سیاه داده خورده یکی ازدوستاش وجالبیش اینجاس ...

خدا انشاالله صبوری ب دوستاش  و خانواده اش بده و بهبودی ب ایشون..

ولی بستری شه بهتره...خ بهتره.داروهای روان عوارض ناخواسته و بد زیاد دارن و معمولا ب هزار ترفند نمیخورن...البته ما تو بیمارستان دستشون رو میخونیم و کلک هاشون برای دارو نخوردن رو بلدیم ولی تو خونه افراد زود گول میخورن و متاسفانه وقتی باخبر میشن ک مدتهای مدیدی هست دارو مصرف نمیشه و بیمار از کنترل خارج میشه...

دارومیخورن ولی بیمارستان بستری نشده

بازم مشکلی نیست. مهم اینه که دارو رو قبول کنه بخوره. و حتی سرسری نگیره مثلا یادش بره و ...

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا انشاالله صبوری ب دوستاش  و خانواده اش بده و بهبودی ب ایشون.. ولی بستری شه بهتره...خ بهتره. ...

عزیزم ممکن کسی بهش قرص روان گردان داده باش پس قضیه دوستاش وقرص سیاه واساس کشی دوستش بنظرتون مشکوک نیست

ببخشید ما تو خانوادمون فرد اسکیزوفرنی داریم . چنتا از فامیلای درجه دو سه مون هم افسردگی دارن. منم دا ...

نمیخوام نگرانت کنم. اما دکتر به من گفت اولین علامت شروع اسکیزوفرنی یه دوره افسردگی شدیده. به نظرم دنبال درمانش باش. انشاالله که درست میشه 

صدای قلب نیست. صدای پای توست که در سینه ام می دوی... کافیست کمی خسته شوی؛ کافیست بایستی؛
2728
اینا همه ش با دو قرص قابل درمانه. معمولا اریپیپرازول و ریسپریدون براشون میدن. که اولی خیلی گرونه و د ...

قابل کنترله...نه درمان...

منکه تو این ۱۶سال ندیدم اسکیزوفرن درمان بشه.همیییییشه ب درجاتی از بیماری دچارن...حالا یا سالها تو فاز کم علائمی میمونن و کسی جز نزدیکانشون متوجه نمیشن ک مشکل دارن یا نه فراز و فرود داره بیماریشون...

عزیزم این مشکل درمان نداره و حتی میتونه خطرناک باشه برای اطرافیان باید تو مراکز مخصوص نگه داری شه بخصوص که این شخص وضعیتش شدیدم هست

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
عزیزم ممکن کسی بهش قرص روان گردان داده باش پس قضیه دوستاش وقرص سیاه واساس کشی دوستش بنظرتون مشکوک نی ...

اگه کسی با قرص روانگردان دچار علایم شیزوفرنی شه معمولا خوب میشه اگه مصرف روانگردان رو قطع کنه. مثلا ممکنه سه ماه توهم ببینه و صدا بشنوه ولی بعدش دیگه تکرار نمیشه. اما بهتره تحت نظر مداوم دکتر باشه.

2738
ببخشید ما تو خانوادمون فرد اسکیزوفرنی داریم . چنتا از فامیلای درجه دو سه مون هم افسردگی دارن. منم دا ...

اینکه اسکیزو بگیری یا نه رونمیدونم.اینم ک امکانش هست یک فرد هم اسکیزو داشته باسه هم افسردگی هست.اما اینکه اسکیزو ب علت ابتلای فرد ب افسردگی باشه خیر...نمیشه...مثل اینه ک بگی چون کلیه درد گرفتم قلبمم درد میکنه...معلول هم نیستن این دو تا ...

بهش فکر نکن...چرا دچارش بشی؟سر خودت رو با کارهای مفید گرم کن...

قابل کنترله...نه درمان... منکه تو این ۱۶سال ندیدم اسکیزوفرن درمان بشه.همیییییشه ب درجاتی از بیماری ...

درمان قطعی نداره و اکثرا باید همیشه دارو بخورن. و فقط دوزشو دکتر کم و زیاد میکنه. اما منظورم اینه که وقتی دارو میخورن کاملا زندگی عادی دارن. البته تعداد کمی هم با وجود دارو باز نمیتونن مثلا کار کنن یا مالیخولیایی ان یا ... اما بازم زندگیشون نسبتا رو رواله. 

عزیزم ممکن کسی بهش قرص روان گردان داده باش پس قضیه دوستاش وقرص سیاه واساس کشی دوستش بنظرتون مشکوک نی ...

صد در صد هست.ولی دزد نگرفته پادشاس...

بعدشم خ راحت انگ روان میذاره رو این خانم و حرفهاشون قابل استناد نیست...

یعنی ممکن قضیه قرص حقیقت باش یاتوهمشه

ممکنه راست بگه. اما هیچکس حرفشو باور نکنه. بهتره ببریدش یه دکتر خیلی خوب. چون خیلی دکترا فرق آدم و ماشین رو متوجه نمیشن و فقط دارو پشت دارو میدن. 

2706