2737
2734
عنوان

افتادن بچه از پشت هنگام نشستن

| مشاهده متن کامل بحث + 3854 بازدید | 26 پست
نه بابا دختر من یبارم از تخت افتاد که بردم دکتر گفتم دکتر ضزبه مغزی شده؟؟ انقد خندید گفت بچه باید زم ...

پسر منم ۲ بار از رو تخت افتاد تو ۵ ماهگی اون موقع که ترسیده بود وااای تا بچه ها بزرگ شن پیر میشیم از استرس واسه همه چی غصه میخوریم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر من نه ماهگی شروع کرد مستقل راه رفتن وقتی دستشو ول می کرد چنان با پشت سر میخورد رو سرامیک فکر می ...

الهی فداش شم ماشالله زود راه افتاد کاش پسر منم زود راه بیفته زیرش همش پتو یا تشکه دیشب مهمون داشتیم فک کرد کامل میشینه رو ما بین دوتا فرش که وسط پارکت بود افتاد واسه همین خیلی ترسیدم یکم گریه کرد بعدش آروم شد

2728
یکم ترسیدم میگم مخم جا به جا نشه بچم دیوونه شه

خدا بگم چکار ت نکنه این چیه نوشتی😂😂😂😂 هرجا میشینه یه بالش یا تشک نرم بزار 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
فردا ۷ ماهش کامل میشه

زنده باشه ایشالا

خب پس وقت نشستنشه دوروبرشه بالشت بزار سرش درد نگیره تا یواش یواش یاد بگیره بشینه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

خانومهای که بچه نوپا یا بچه کوچیک دارید کل خونتون رو موکت یا فرش کنید من از اینکه بچه رو سرامیک بخور زمین متنفرم اصلا خونه که بچه کوچیک داره باید همه جاش فرش و پوشیده باشه چند وقت پیش یه جا دیدم دختره بچه حالا اون تازه بزرگم بود رفته روی صندلی کامپیوتر از بالای کمد چیزی بیاره یهو افتاده سرش خورده سرامیک و تمام اصلا من نمی دونم سنگ و سرامیک چه قشنگی داره همش خطره 

2738
منظورم مخ پسرم بود جا به جا شه دیوونه میشه خب میترسم😣

بله متوجه شدم دور از جونش مامان مهربونش نکات ایمنی رو رعایت کنه خدا هم مراقبه چیزیش نمیشه 

الهی فداش شم ماشالله زود راه افتاد کاش پسر منم زود راه بیفته زیرش همش پتو یا تشکه دیشب مهمون داشتیم ...

خدا نکنه. دیر و زودش مهم نیست عزیزم. تنشون سلامت باشه. مراقبش باش.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
خانومهای که بچه نوپا یا بچه کوچیک دارید کل خونتون رو موکت یا فرش کنید من از اینکه بچه رو سرامیک بخور ...

واای خدای من 😓😯

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.