2737
2734

سلام خانما اگه تجربه دارین بگین من تو رژیمم و تحت نظر دکتر .دکترم که میگه ۸۵ درصد نتیجه مثبته.حالا اگه کسی تجربه داره بگه ممنون میشم.من یه دختر هفت ساله دارم میخوام بعدی به لطف خدا و کنارش تلاش میکنم به خواستم برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من هم یه دختر دوساله دارم. من روز قبل از تخمک گذاری اقدام کردم برای دومی.با جوش شیرینم شستم.رژیم هم درحد هفتاد درصد رعایت کردم.من هفته شیشم معلوم نیست ولی برای دخترم حالت تهوع داشتم برای این اصلا ندارم.برای این یکی نفس تنگی دارم برای دخترم نداشتم.برای دخترمم کم اشتها بودم از ماهی متنفر بودم اما این یکی نه

ای خداااا مگه گفتم بده میخوام دوتا داشته باشم از هر دوتاش دلم‌میخواد خب.عاشق دخترمم به خدا .ولی حرفا ...

هرکاری هم بکنی اطرافیانت یه حرفی بهت میزنن تو گوش نده بهشون

امیدوارم یکی عین خودت سر راهت قرار بگیره :)
ای خداااا مگه گفتم بده میخوام دوتا داشته باشم از هر دوتاش دلم‌میخواد خب.عاشق دخترمم به خدا .ولی حرفا ...

حالا من سه تا بچه دوست دارم از اول ازدواجم هم همیشه برنامه روی سه تا داشتم.الانم مشکلی ندارم دومی هم دختر باشه ولی مردم وقتی سومی رو بیارم میگن ااا دیدی چون پسر نداشت مجبور شد بازم حامله بشه

دختر مگه چیش بده که پسر میخوای😠😠😠

باز شروع شد😑😑

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706