2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آخه چندین بار اومدم اینجور نبود. الان که خواستم بیام کلا اون یکی کاربریم پریده. نیاز داشتم بهش😭

برای منم همیشه میزنه ورود کاربر 

دوبارع شمارم میدم رمزم میدم وارد میشم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
آخه چندین بار اومدم اینجور نبود. الان که خواستم بیام کلا اون یکی کاربریم پریده. نیاز داشتم بهش😭

عزیزم برا همه همینجوریه باید بازم شماره بزنی و رمز  و بعدش وارد بشی

من بچم وزنش خیلی کمه ۹ماهش هست وزنش شیش کیلوهفت صدهستش چی ب بچم بدم ک چاق بشع دیروزسرلاک‌برنج براش خ ...

عزیزم حلیم برنج واسش درست کن هم خیلی مقویه هم بیشتر بچه ها طعمشو دوست دارند . برنج و قلم گوسفند و یکم گوشت و عدس و یکم زیره برا طعمش . و یکم نمک. بچه برادر شوهرم خیلی لاغر بود ولی این غذارو خیلی دوس داره هفته ای دوسهبار میخوره وزنش هم رفته بالا

سلام آیاکسی سرکتاب بازکن خوب ومجرب سراغ داره؟من نمیدونم اصلا حقیقت داره یانه لطفااگه کسی سراغ داره م ...

واقعت نداره دنبالش نگرد 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2706