2737
2734

عالیه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا 

عزیزم تنبل باشی روزی ده تومن میفتی کاری باشی روزی 200 تومنم ممکنه درامد داشته باشی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
اگه درامد داشته باشه چرا که نه

ن برادرم کار میکنه از درامدش پرسیدم اینو گف ن کاملا معمولی الان دیگ کسی تاکسی نمیگیره همه اسنپ انو

من شوهرم تو ماکسیم بود اصلا دوست نداشتم اگه خواستی تاپیک شوهرم راننده ماکسیمه رو بخون😳😪

😭😭چیکار کنیم بیکارم ول میچرخن الان شوهرت چیکار میکنه هنوز تو ماکسیمه

اخلاقش چه طوریه؟بهش اطمینان داری من نذاشتم بره میترسم یه روز یه زن مطلقه جلف یا فاحشه سوار ماشینش بش ...

عزیز چرا زن مطلقه رو هم ردیف فاحشه میدونی؟ خدا خودش طلاقو حلال کرده،درضمن همه مثل هم نیستن

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706