2737
2734
عنوان

مادرشوهر😠😠😠😠😠😠😠😠

844 بازدید | 58 پست

این چ مادرشوهری من دارم خدایا.دیشب خونه پدرشوهرم اینا بودیم شوهرم دخترمو ک 17 ماهشه اذیت میکرد گفتم اگه بچه رو هی اذیت بدی دیگه از بچه خبری نیس همین بچه ی اول و آخریه ک داریم.امروز صبح مادرشوهرم ب شوهرم گفته این چ حرفیه زنت زد اگه مهمون نبود خونم یکی میزدم تو دهنش.فکر کرده منظوره من اینه ک  شوهرم بمیره ک این بچه ی آخرمه وگرنه چرا بچه نیارم.میبینین چ مادرشوهری دارم.😡😡

خوب حواست به حرف زدنت باشه

خانواده شوهر از بهترین حرفت حرف درمیارن

اینکه موردم داشته حرفت

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرشوهره عزیزم . منم داستان داشتم پریروز شوهرم سگ برده خونشون زنگ زده با من دعوا میکنه انگاری سگه مال منه یا من گفتم ببره

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2738

بدم میاد از آدمایی که از هر حرفی بدترین برداشتو میکنن. اینجور آدما زندگی رو به کام خودشونو بقیه تلخ میکنن

I won't give up,that's one thing i swear will be true......and i will not give in,i'm stronger than they ever knew

ختب شوهرت چی جوابشو داده

گوه خورده با هفت جد و ابادش که گفته میخواستم بزنم دهنه زنت

آدمه کج فهم نفهمه الااااغ من بودم زنگ میزدم میشستمش پرتش میکردم رو بند رخت

نگو که شوهرتم هیچی نگفته بهش  

2706