2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه سه‌ ساله کتک زدن داره؟چه نامرده😭😭

میدونم‌بعضی وقتا آدم عصبی میشه ولی کاش بتونه خودشو کنترل کنه.

کتاب تربیتی یا متنای تربیت فرزند که مربوط به رفتارای پسرت هس پیدا کن بفرس براش یاد بگیره یکم

دلم گرفته ای دوست/هوای گریه با من😔😢
2728
بچه سه‌ ساله کتک زدن داره؟چه نامرده😭😭 میدونم‌بعضی وقتا آدم عصبی میشه ولی کاش بتونه خودشو کنترل کن ...

به خدا میفرستم حرف میزنم ولی موقع عصبانبت کارخودش میکنه بدبختی بچم هم انقدر سنش نیست بگم خیلی به بابات نزدیک نشو

2738
به خدا میفرستم حرف میزنم ولی موقع عصبانبت کارخودش میکنه بدبختی بچم هم انقدر سنش نیست بگم خیلی به باب ...

راستش‌ منم میترسم شوهرم همچین رفتاری داشته باشه در اینده،پسرم7ماهشه هنوز.

شوهرم زود عصبانی میشه،میترسم بچه رو بزنه حميده خودشم گفتم نگرانیمو.گفت مگه دیوونم پسر خودمو بزنم

دلم گرفته ای دوست/هوای گریه با من😔😢
شغل که چاره ایی ندارم بدتراز همه دخالت شوهرمه دارم داغون میشم

خودت که انرژی داشته باشی میتونی مدیریت کنی. مثلاً تو موردی که گفتی سریع دست بچه رو میگیری و میگی آخ چکار بدی کردی از بابا معذرت خواهی کنیم ببخشید بابا بعدم دورش کنی که همسرت بتونه خودشو کنترل کنه بعدم بچه را متوجه کنی و بعدم سرگرم که همه چیز یادش بره

کتابی چیزی هست بنونه کمکم کنه

کتاب کلیدهای تربیت کودک حرف شنو نشر صابرین عالیه کلا نشر صابرین کتابهای تربیتی با موضوعات ریز عالی زیاد داره.

برا مرداهم دستور و توصیه که جواب نمیده براهمین من کتاب یا نکات تربیتی که میخونمو با ذوق و شوق برا همسرمم میگم بهتر اثر می‌ذاره

یکانال توی ایتا دارم من واقعا بدردبخور و عالیه تک نکته های مهم کوتاه و کارشناسی تربیت کودک ااسمش کانال تربیت فرزند نوردیده