2726
عنوان

خانواده شوووووهرررر

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 119 پست
من می گم چه کارش کردم که مرض داره؟ من اصلا بهترین یا بدترین آدم دنیا وقتی می بینه عمه ی جوونم و پدرب ...

ميگم كه ما رو بقيه كنترل نداريم، همينكه خودمون و اينكه رو چي تمركز كنيمو كنترل كنيم هنر كرديم. ادما ميتونن هر دليلي داشته باشن به خودشون مربوطه. شايد مريضن شايد زنذگي بدي داشتن. شايد ادم وحشت زده و توسويي هستن شايد يادگرفتن بايد جنگيد... شما كار خودتو بكن. خيلي زشته به داغدار زنگ بزني داغشو بدتر كني حالا تا اخر عمر ميخواي حرصشو بخوري؟ 

غير از اون شايد واقعن حس ميكنن جلوي رفت و امد شوهرت باهاشونو ميگيري... نميتونن كاري كنن بجاش تيكه ميندازن. 

من می گم چه کارش کردم که مرض داره؟ من اصلا بهترین یا بدترین آدم دنیا وقتی می بینه عمه ی جوونم و پدرب ...

درسته که گاهی هر عملی یه عکس العملی داره... 

ولی خب شما که مسئول رفتار و حرف زدن بقیه که نیستین... اینکه با شما حالتی حرف میزنن که بخان یچیزی بالاخره بگن تقصیر شما نیست... ولی خب بزار بگه تا خسته شه... شما بگو باشه سلام میرسونم...

دیگه چرا نداره... چراش مشخصه... فقط با پرسیدن چرا خودتونو اذیت میکنین...

من معمولا توی این جور مواقع که کسی ناراحتم میکنه به خودم میگم که قرار نیست همه اونجوری رفتار کنن که من انتظار دارم... بیخیالش...

میدونی وقتی شرایط مطابق میلت باشه و خوب باشی و درست برخورد کنی راحته...

ولی وقتی شرایط طبق میلت نباشه ولی بتونی درست رفتار کنی و بگذری خیلی سخته....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جواب دادم. گفتم شما اجازه دارين بدون بي احترمي خانوادشو دوست نداشته باشين و همسرتون بدون درنظر گزفتن ...

نه شما هنوزم جواب سوال من رو ندادين ،من اينكه دوست نداشته باشم رو  با بي احترامي و كنايه متفاوت ميدونم، 

خودتون هم خوب مي دونين من يا هر كسي(چه خانم چه آقا) اگر به خانواده همسر بي احترامي كنه توي روابط و عشق و محبت بينمون تاثير ميذاره، و در حالت برعكس چيزي كه فكر مي كنم حق طبيعي براي هر زني باشه و هر مرد عاقل و آگاهي هم اين رو مي دونه اينه كه اگر كسي به همسرش كه عشق زندگيشه و آرامشش بسته به خوشحالي و آرامش اونه بي احترامي كنه و آرامشش رو بهم بزنه روابطش رو باهاش تغيير ميده، بي احترامي نمي كنه ولي شايد اون محبتي رو كه بايد ديگه خرج نكنه، 

پس اينكه شما ميگين هر كسي همسرتون رو آزار داد و بي احترامي كرد شما بايد بي تفاوت باشين و به روابطتون با اون آدم كمافي السابق ادامه بدين اشتباه هست از نظر من،از تظر من بين اون رابطه دوست داشتني جاري نيست وگرنه از ناراحتي پارتنري كه عاشقشي مگه ميشه كه ناراحت نشد،

و اينكه من و همسرم طي يه درام خيلي عاشقانه ازدواج كرديم و همسرم بارها ثابت كرده كه من رو براي خودم مي خواد ،حرف من چيز ديگه اي بود كه بالا نوشتم براتون،

اميدوارم در قامت يك زن نسبت به حقوق احساسي خودمون هم آگاه باشيم،

منم اينجا نه قاضي هستم نه مشاور زوج درماني. يه آدم عاديم با يه نظر معمولي، اما سعي كردم زياد تجربه كنم و ذهنمو باز كنم و يادبگيرم. حسادت، خشم، طمع... تو همه ي ما هست، بايد مديريتشون كرد و نذاشت رشد كنن. ازون طرف مهربوني و احترام و سادگيو... پرورش داد. (اين شامل مهربوني و احترام به خود هم ميشه) 

2728
ميگم كه ما رو بقيه كنترل نداريم، همينكه خودمون و اينكه رو چي تمركز كنيمو كنترل كنيم هنر كر ...

اتفاقا بعد از اون ده بار هی بهش گفتم بره به همین خاله اش سر بزنه و با اصرار خیلی زیاد راهیش کردم اون جا تا خوب سیر شن از زیارتش 😂 خودمم‌ نرفتم تا در نبودم خوب خاله خواهرزاده بچسبن به هم و حالشو ببرن 😂 

نه شما هنوزم جواب سوال من رو ندادين ،من اينكه دوست نداشته باشم رو  با بي احترامي و كن ...

سوالتونو دوباره بپرسين لطفن. 

اين حرفي كه شما ميزنين اسمش لشكر كشيه، اينكه كسي با شما خوب نيست شوهرتونم نبايد باهاش خوب باشه. شايد درمورد ادماي غريبه تا حدي انتظار بيحايي نباشه اما درموزد خانوادش واقعن بي جاست. اونا ميتونن شمارو دوست نداشته باشن اما حق دارن محبت شوهرتونو داشته باشن. قبول كن اونا شمارو انتخاب نكردن. اما هرررررگز حق بي احترامي به شمارو ندارن. شما نبايد جايي برين كه بهتون بي احترامي ميشه اما نميتونين جلو رفتن همسرتونو بگيرين. 

اتفاقا بعد از اون ده بار هی بهش گفتم بره به همین خاله اش سر بزنه و با اصرار خیلی زیاد راهیش کردم اون ...

اصلن وظيفه اين كارم نداري. خيلي وقتا ادما نظرشون به كسي منفي ميشه ديگه همه چيزو از چشم اون ميبينن. و اينكه اگه تيكه بنذازن شما اهميت بدي و شوهرتو مجبور كني كهري كه ميخوانو انجام بده، هميشه از روش تيكه استفاده ميكنن. 

خانمه ميگفت خواهر شوهرام شوهرم پر کردن نرم سونو ان تي، من بهش حق ميدم از خانواده شوهر ناراحت شه بچهاش براش اتفاقي بيفته چي

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

يا يکي ميگفت چون بچه ام دختره باهم دعوا کردن ،اون يکي ميگفت چون بچه ام شنيده دختره گفته گوه توش،بنظرم خانواده شوهر بايد ياد بگيرن ،که پسرشون زن داره

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
خيليااا هستن كه منو دوست ندارن، انتخاب خودشونه و واقعن هم كاري از دست من برنمياد چرا حرص بخورم كه ذو ...

آفرین ب تو ولی یه مواردی پیش میاد که نمیشه ناراحت نشی یا ساکت بمونی..باید ثابت کنی که گاگول و احمق ( دور از جون شما ) نیستی..باید اساسی دهن شونو ببندی و بنشونی سرجاشون

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا
سوالتونو دوباره بپرسين لطفن.  اين حرفي كه شما ميزنين اسمش لشكر كشيه، اينكه كسي با شما خوب نيست ...

من زن عموی شوهرم بهم بی احترامی کرد و شوهرم پاشونو برید واسه همیشه از خونه مون...دیگه حتی خودشم احوال عموشو نمی پرسه...کلا رابطه شو قطع کرده باهاشون ...

این جهان کوه است و فعل ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

زن عموی همسرم که مادر جاریم هم میشد تو عروسی دخترش یعنی خواهر جاریم درست دو روز بعد عقد بهم گفت خوب شد به ارزوت رسیدی زنش شدی در صورتی که من سنتی ازدواج کرده بودم هیچی هم از سواد از شوهرم کم نداشتم  

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘

چقد ادمای عجیبی هستین چه خوب میفهمین بخاطر کمبود مالی و محبته که توگذشته داشتن این کارو میکنن بابا مایه دار همه چی تموم 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2706