2733
2734

پروتئين حيوانی به‌ويژه شير و ساير محصولات لبنی باعث پوکی استخوان می‌گردند. آمار شکستگی استخوان در کشورهایی که مصرف شير و لبنيات بالاتری دارند، به مراتب بيشتر است. بنا به باور غلطی که به ما داده شده، شير برای استخوان‌های ما خيلی خوب است، بنابراين افرادی که شير مصرف می‌کنند بايد استخوان‌های سالم‌تر و قوی‌تری داشته باشند، درصورتی که واقعيت اين نيست. بررسی‌ها نشان دادند

که زنان آمریکایی در سنين پس از ۵۰ سالگی، در بين بالاترين رکوردهای شکستگی مفصل لگن در دنيا هستن. ميزان شکستگی استخوان در اروپا، استراليا و نيوزلند که مصرف شير در آنها بالاتر از آمریکاست، بيشتر است.

بقیه اش رو تو این سایت بخونین

http://vegans.ir/مضرات-پنهان-لبنیات/

💛یه صلوات بفرس خونه پربرکت بخریم🏠🏠🏡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیر داریم تا شیر.‌شیر فله ای فقط معتبره از جایگاه معتبر

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2738
وااااا تو‌عمرم نشنیده بودم

واقعا قانع شدم😐

من ب لاکتوز شیرحساسم

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

مرسی استارتر 

بهترین تاپیکی بود که این مدت دیدم و به شدت درسته 💙💙💙💙

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
وااای گفتی شیر پریروز برای پسرم شیر پاک پرچرب ریختم تو شیشه که بخوره یکم از اون شیر خودمم خوردم باور ...

ی بار مادر شوهره خواهر شوهرم برامون شیر فرستاد خودش از گوسفنداشون دوشیده بود اصن طعمش زمین تا اسمون فرق میگرد با این بطریا 

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
نه منظور کلأ شیر گاوه چه تازه اش چه غیر

راستش قبول ندارم حرف علم جدیدرو. بنظرم قدیمی ها درست تر کفتن. 

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706