2737
2734
عنوان

نظرسنجی درموردخرید خانه

202 بازدید | 13 پست

سلام،خانوما من عقدم قراره عروسی کنیم ومیخوایم خونه بخریم

دوتاخونه راپیداکردیم شما اگه جای من بودید کدوما انتخاب میکردید؟؟

گزینه 1:خونه ای که نوسازه،کناف و کاغذدیواری داره وشیکه اما جاش نسبت به مورددوم زیادخوب نیست

گزینه2:خونه ای که 15سال ساخته،کناف و اینا نداره و 47تاپله داره(بدون آسانسور) ولی جاش خوبه

تعداد رای : 21
نظرسنجی
گزینه1؟؟
13
61%
گزینه2؟
8
38%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم بازم پیگیر باشین خونه دیگه پیدا کنین مورد دوم اگه پله کمتر داشت بهتون پیشنهاد میکردم ولی خب در آینده که باردار بشین واقعا سخته براتون.خیلی مهمه خونه جای خوبی باشه دور مورد اول خط بکش .از رو تجربه میگم

2728

اولی رو بخرید بدید رهن , خودتون با پول رهن برید رهن بشینید جای مناسب تر اگه محیطش مهمه.. اگه نه که خب خونه ای مناسب تر پیدا کنید کلا , اگه بازم نیست 15 سال ساخت رو پیشنهاد نمیکنم چون ما هم داشتیم فروش نمیرفت به سختی فروش رفت و پله هم مهمه , در کل زیاد توصیه نمیشه مگر دیگه راه دیگه ای نباشه... تصمیم درست تر بگیرید 😊

2738
اولی رو بخرید بدید رهن , خودتون با پول رهن برید رهن بشینید جای مناسب تر اگه محیطش مهمه.. اگه نه که خ ...

دقیقا خودمم ازهمین میترسم،میگم ما تا10سال دیگه که نمیتونیم بفروشیم بعدازاونم میشه25سال ساخت و دیگه بااون پله ها عمرا کسی ازمون بخرتش

ازطرفیم میگم محیطش خوبه حیفه

گیجه گیجیم 

دقیقا خودمم ازهمین میترسم،میگم ما تا10سال دیگه که نمیتونیم بفروشیم بعدازاونم میشه25سال ساخت و دیگه ب ...

من پیشنهاد میکنم برید جایی که میدونید جای پیشرفت داره خونه نوساز بخرید بدید رهن برید رهن بشینید , اینجوری هم خونه رو دارید هم میدونید دیگه سن ساختمون مشکلی ایجاد نمیکنه هم اینکه خودتونم یه جای بهتر میشینید ..ولی در کل خونه رو دارید

من پیشنهاد میکنم برید جایی که میدونید جای پیشرفت داره خونه نوساز بخرید بدید رهن برید رهن بشینید , ای ...

آره اینم فکرخوبیه،باید به شوهرم بگم ببینم چی میگه

ممنون