2726

سن و سالش زیاد نیست 

۳۷ سالشه 

ولی خیلی عتیقه اس 

همش دوست داره طعنه بزنه 

حسوده 

دعوا کردن خوراکشه 

مادربزرگ بیچارم رو خیلی اذیت میکنه 

چشم دیدن خوشبختی دیگران رو نداره 

همش غیبت میکنه 

تیکه پرونی کارشه 

خیلی رک و رو راست حرفش رو میزنه و اصلا به این فکر نمیکنه کسی ناراحت میشه از حرفاش 

همش میخواد بهش احترام بذاری 

تشنه عزت و احترامه 

فحش از همه نوعی بلده و میگه 

منطق صفر 

خودشم عقل کل میدونه 

به قول مادربزرگم مثل جن میمونه 

شوهرشم ببوگلابی تشریف داره 

خالم همش سرکوفتش میکنه تو جمع 

یه پسر داره بی ادب ۴ سالشه 

یه حرفایی یاد این بچه داده شیطون شرمش میاد 

توروخدا شما هم از این آدما تو خانواده دارین 

چطور باهاشون برخورد میکنین 

من وقتی میبینمش افت فشار پیدا میکنم‌

متاسفانه یکی داریم

همه ازش میترسن،هرچی میگه میگیم حق باشماست 😲😲

وگرنه جرمون میده 😭😭

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه یکی داریم همه ازش میترسن،هرچی میگه میگیم حق باشماست 😲😲 وگرنه جرمون میده 😭😭

😂

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
2728
انتظار داره بهش احترام‌ بذارن  یکی نیست بهش بفهمونه عزت و احترام رو با زور نمیشه بدست اورد&nbs ...

چه کارا میکنه مثلا

شوهرش ازش میترسه

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
واااااي ي دونه هم ما داريم تو فاميل.ي زن بي چاك و دهنه.همه ازش ميترسن و جالبه خيلي هم بهش احترام ميذ ...

از ترسشونه حتما

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2706