2726
عنوان

به زوج کامل و خوشبخت...و بعد طلاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 105730 بازدید | 999 پست
بچشون چند سالشونه؟ 

یکم دیگه ۷ سالش تموم میشه

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی مشتاقم سرنوشت بچه رو بدونم

والا هنوز معلوم نیست...حالا چرا مشتاقی؟

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2728
اخه این پول چرا با زندگی ها اینکارو میکنه ؟

بنظرم زنداییتون نیست

درضمن شما و من تو زندگیشون نیستیم هرکس ی عقیده ای داره چون منو شما از آبی خوشمون میاد دلیل نمیشه که هرکسی آبیو نخواد بد باشه سلیقه ها متفاوته یکم اغراقانه طرف مرد تو قصت گرفته شده

من فقط نظرمو گفتم

خانما ...من این تاپیکو زدم تا واقعا واقعا درس عبرت بسه برای ما...برای اینکه معرفت و محبت یادمون نره. ...

استارتر من از طرف خودم بابت تاپیکت ممنونم

من به شخصه فکر میکردم ادمایی که شغل و مدرک بالا دارن از لحاظ اخلاقی هم نامبر وانن 

فهمیدم که هیچ اعتمادی به ادما نباید کرد و هر لحظه ممکنه از هر کسی چیرای عجیب غریب ببینی 

ممنونم از جمله سادگی زیاد سواری میاره به عینه تو زندگی خودم دیدم

کلا درسای زیادی میشد گرفت

سپاس

با سلام .

تاپیکتون رو خوندم. شما خیلی مختصر نوشته بودین راجع به اتفاقاتی که افتاده بین این زن و شوهر. 

با توجه به حرفا و کارای خانوم دکتر ، من خیلی دلم براش سوخت. 

شما از بیرون قضیه رو میبینید که همسرش حمایتش کرده ولی از درون انگار جور دیگه ای بوده. همینکه قبل سه تا عمل همسرش باهاش دعوا میکنه و اونو با اعصاب خرد میفرسته بیمارستان. جوری که بنده خدا اون حجم عصبانیت و ناراحتی رو 15 ساعت تو خودش نگهنیداره و بعدش گریه میکنه. این یعنی اینکه همچین خبری از حمایت و مرد خوب و با درک بودن نبوده. 

و اینکه این خانم نه دلش از سنگ نه بیخیال. اتفاقا شوهرش رو دوست هم داره که بی خیال حرفا و حرکاتش نیست و انقدر اون دعوا روش اثر داره که حتی سادی پس از عمل هم نمیتونه حالش رو خوب کنه و میشینه گریه میکنه. 

یا اونجا که گفتین خودش گقته خوب شده شوهر من پا نداده به پرستار وگرنه خونه ام خراب میشد. پس معلومه که خونه زندگیش و شوهرش براش مهم بوده. 

ولی متاسفانه حتما و قطعا هنسرش یه کارایی کرده و حرفایی زده که سردش کرده. 

تا اینکه خواهر پسره یه دختر متوسط بود و با پزشک ازدواج کرد...یه پزشک خوب و با یه موقعیت عالی....بچه ...

چقدر بی شخصیته...ببخشیدااا ولی من زیاد دیدم و شنیدم وقتی زنی حقوقش از شوهرش بیشتر باشه دیگه حرمت مرده رو نگه نمیداره و این یعنی آخر بی جنبه بودن

همین...تموم‌شد ..حالا بگین مقصر کیه‌..چرا یه زوج عاشق به اینجا رسیدن؟؟

دختره بی جنبه و نمک نشناسه...از روی شوهرش خجالت نکشیده که انقدرهواشو داشته و با این دوری نرفته سرش هوو بیاره؟؟؟؟دلم میخواد بزنمش 

با سلام . تاپیکتون رو خوندم. شما خیلی مختصر نوشته بودین راجع به اتفاقاتی که افتاده بین این زن و شوه ...

حرف شما درسته اما باید اینم در نظر داشته باشید اون مرد از ۳۰ روز ماه فقط ۱۰ روز خانومشو میدید و کلی هم توی جاده بود..

یه زن منبع ارامش همسرشه 

شما از کجا میدونید به نیازاش جواب نمیداد در این حا عمومی ؟

عاشق دانشجوش شد متاسفانه دانشجوش توی دانشگاه خودمون بود با همزمان چند نفر دوست بود همه میدونستن معلممونم ۴ سال معلممون بود یه کم سر و گوشش میجنبید 

2706