2737
2734
عنوان

به زوج کامل و خوشبخت...و بعد طلاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 105730 بازدید | 999 پست
خب دانشگاا ازاد قبولیش سخت تره تا هند ممنون جوابمو دادین موفق باشید 

درسته که قبولیش سخته، هند ازمون ورودی ندارن اکثرا مدرک زبان هم نمیخوان بعضی از دانشگاه‌ ها

ولی از همون ترم اول چنان درسای تخصصی و سنگین میریزن سر دانشجو که دانشجوهای خارجی اکثرا فراری میشن همون ترمای اول😐 

私はあなたを見つけたので、楽園は要りません。私にはあなたがいるので、夢は要りません🦋 در مورد ژاپن سوالی داشتین، بپرسین 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما وقتی تو زندگی نتونی از لحاظ مالی به شوهرت تکیه کنی و اینا.. تو رابطه بین زن و شوهر ایراد وارد میشه.؟؟؟؟.من مجردم و  واقعا نمیدونم!

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
2728
وای وای داداشم از هند اومده حالش بد شده میگه از بس کثیفه میگفت مثله سگ پشیمون که رفتم

درکل بله همینطوره ولی بستگی داره کدوم ایالت، کدوم شهر، کدوم محله باشین. جاهای تمیز و شیک هم کم نداره والا 

2738
بگو زن سابق داییم خاک بر سرش حیف دخترش . دلم ررا بچه میسوزه

بچش واقعا باهوشه...من کلا بچه دوست نیستم ولی عاشق این بچم...مادرش گفت میخوام طلاق بگیریم..گفت می تونم بعد طلاق منو ببینه؟؟  

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
 دور از جون همسر شما

اون که فعلا تخصصش رو هند نیست جای دیگه‌ ای درس میخونه

ممنونم❤

روزی هزار با با خودتون بگین هیچ وقت یه پزشک شریک زندگی نمیشه  هیچ وقت یه پزشک شریک زندگی   ...

حالا نه دیگه در این حد

یه همسایه داشتیم ما که دختر کوچیکش تو مدرسه ما بود و یک سال ازمن بزرگتر بود اینا هر سال چند شب مراسم روضه خوانی داشتن تو ایام فاطمیه و چون باباش با پدر من همکار بودن ما هر سال می رفتیم اون موقع من راهنمایی میرفتم که فهمیدم این خانمی که زن جناب سرهنگ بودن خانم دومشه  و زن اول که مادر چهار تا بچه ها بوده رو این آقا قبلا طلاق داده ماجراشو از همسایه هامون فهمیده بودیم که آقا وقتی با زن  اول ازدواج میکرده درجه پایین بوده و خانمش قالی میبافته خرج خونه و تحصیل شوهرشو میداده همزمان چهار تا بچه دنیا میاره و بزرگ میکنه تا شوهرش به مقام و ثروت میرسه زنشو که خیلی خانم و خوشگل بوده طلاق میده و با زن کنونی ش ازدواج میکنه زن دوم بی نهایت چاق و زشت و بی دست و پا یعنی احوالپرسی هم به زور میکرد 

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
واقعا حقوق دکترا چنده؟؟؟کسی می دونه

طبق قانون قرار بود درآمد حاصل از اجرایی شدن مرحله دوم طرح هدفمندی به حساب هزینه بیمه و سلامت مردم واریز شه... و پرداختی مردم از جیب تو هزینه های درمانی کاهش پیدا کنه.

که قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در قالب نظام سلامت... حق مردمو از جیب و حلقوم مردم و سفره بیت المال کشید بیرون و در قالب حقوقای چن صد میلیونی ریخت تو جیب پزشکای متخصص و فوق تخصص.

نظام سلامت ورشکست شد... چن میلیون دلار از صندوق توسعه ملی برداشت کردن تا بدهی به بیمه ها رو پرداخت کنن... پزشکایی که چن سال ماهی چن صد میلیون حقوق گرفتن هم دیگه به حقوق چن میلیونی رضایت نمیدن!!!

حالام پول کم آوردن...  دارن دانشگاهای علوم پزشکی و بیمارستانای دولتی رو واگذار میکنن به بخش خصوصی.  

گور بابای مردم!!!!  خاطر پزشکان و سرمایه داران آزرده نشه!!! 

اینه تفکر نظام لیبرال سرمایه داری غربی !!!!

همین...تموم‌شد ..حالا بگین مقصر کیه‌..چرا یه زوج عاشق به اینجا رسیدن؟؟

موقعیت آدما رو‌ تغییر میده!

فقط همینو میتونم بگم!

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
یه همسایه داشتیم ما که دختر کوچیکش تو مدرسه ما بود و یک سال ازمن بزرگتر بود اینا هر سال چند شب مراسم ...

اخه این پول چرا با زندگی ها اینکارو میکنه ؟

2706