2726
عنوان

به زوج کامل و خوشبخت...و بعد طلاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 105730 بازدید | 999 پست
مهندس مکانیک با رتبه دورقمی و توی یه نهاد خیلی خوب استخدامه و حقوق خوبی داره ولی حقوق دختره چند براب ...

اسم این خانوم سمانه نیست؟

دلم یه نی نی سالم میخواد،خدایا یعنی میشه منم مامان بشم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تا اینکه خواهر پسره یه دختر متوسط بود و با پزشک ازدواج کرد...یه پزشک خوب و با یه موقعیت عالی....بچه ها واقعا طاقت دیدنش رو نداشت...میگفت چرا باید شوهر پزشک کنه..من با این همه زحمت شوهرم مهندسه و فلان..شما خانوادگی طلسم میکنین دکتر هارو تور میزنین  

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
اوه آشناست؟😂

نه

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
چند نداره ک.من دکتری میشناسم روزی سه میلیون درامدشه

والا دکتر زنان من روزی ۵۰ تا مریض مزدید ویزیت ۶۰ تومن خیلی ها برا ای یو ای میومدن خیلی ها برا فریز خیلی ها در کنارش سونو داشتن که پول بیشتری میدادن خوشبحالش

دیگه الان دار حال طلاقن...میگه هشتاد درصد علت طلاق من ازدواج خواهرته....

تخصص چی؟دوستای من یکیشون زنانن یکیشون اطفال .دخترعمومم چشم ولی دختر عموم تو پروفایلش همش عکس سفره .و ...

جراحی مغز و اعصاب میخونه خیر ندیده جون به جونش کنی همش بیمارستانه :|

私はあなたを見つけたので、楽園は要りません。私にはあなたがいるので、夢は要りません🦋 در مورد ژاپن سوالی داشتین، بپرسین 🤗

همین...تموم‌شد ..حالا بگین مقصر کیه‌..چرا یه زوج عاشق به اینجا رسیدن؟؟

خاااااعک 

میگن تحصیلات شعور نمیاره اینه😕😕😕

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

اه زنیکه انقدر درس خونده که قاطی کرده، حرص موقعیت دیگرانو براچی میخوره؟؟ خوبه حالا انیشتین نشده لعنتی یه تخصص گرفتی دیگه کشتی خودتو ... بدبخت بی جنبه

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2706