2410
2553
عنوان

به زوج کامل و خوشبخت...و بعد طلاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 105730 بازدید | 999 پست

بچه ها مرده تو این زندگی هیچی نداره....همه چی به نام زنست..خواهر دختره به پسره گفته تو کارتن خواب بودی و خواهرم تو رو از کارتن خوابی نجات داد!

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی حالا میگه شوهرش خوب نیست....بچست‌...نمی تونه مثل یه مرد بهش تکیه کنه...رفتاراش بچگونست

خوشی زده زیر دلش😒😒😒

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2720
ولی حالا میگه شوهرش خوب نیست....بچست‌...نمی تونه مثل یه مرد بهش تکیه کنه...رفتاراش بچگونست

وتی

چقدر بی جنبه

جنبه پولداری و خوشبختیرو نداشته

همه انچه بدست اورده از مهربونی و گذشت شوهرش بوده

متاسفم براش

خودخواه

خدایا همین که هستی مرسی
بچه ها مرده تو این زندگی هیچی نداره....همه چی به نام زنست..خواهر دختره به پسره گفته تو کارتن خواب بو ...

وااااااای نهههههههه😖😖😖😖چه اشتباهی کرده همه چیشو زده ب اسم زنش ب نظر من ۳ دنگ بسه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2714

بچه ها من نمیگم پسره خیلی عالی بوده...پسر مشکلاتی داره.....پایه خراب کاریه بااین که چهل سالشه..شخصیت  خیلی شادی داره!...و یه جورایی الان زندگی یه جوری شده که حقوقش محتاج زنه شده ...چون زمانی که باید روی کارش تمرکز میکرد  همش توی جاده بود 

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

فقط بمن بگو بعد طلاق پسره جی شد😢😢😢😢

دختر عموی من تخصص میخونه کلی مسافرت میره خوش میگذرونه دوستمم همینطور .یه دوستمم تخصص میخونه بارداره ...

شوهر منم تخصص میخونه کلا بیمارستانه، همونجا هم میخوابه میگه نمیارزه تا خونه برم :|||

私はあなたを見つけたので、楽園は要りません。私にはあなたがいるので、夢は要りません🦋 در مورد ژاپن سوالی داشتین، بپرسین 🤗
به به چه جالب والا منم بودم بااین همه دبدبه کب کبه ول میکردم مرده رو ای ام یک بی جنبه     ...

معلم دبیرستان ما یه اقا بود زنش تخصص گرفت به نیازاش جواب نمیداد طلاقش داد خخخخ حالا زنه فوق تخصص گرفته ولی شده زن یه پسر پاپتی معتاد   پسره ولی خیلیییی خوشگله

2706