1147
44
عنوان

به زوج کامل و خوشبخت...و بعد طلاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 102482 بازدید | 998 پست
از ویژگی های پسره بزار بگم...کلا ادم خوش مشربیه و کلا اهل بگو بخنده و اخلاقیات بچگانه داره...ولخرجه ...

خانوم دکتر سفید بخت بوده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم

بعد دختره کلا تو دوسال بار زندگیشو اونجا بست..و بچشون هم بزرگتر میشد..یه بچه فوق العاده باهوش و خوشگل...فکر کنین پدر مادرش هر دوتا رتبه های دورقمی بودن و این بچه واقعا باهوش شده و کلا درکش خیلی بالاست.....حالا تصمیم گرفتهخانوم دکتر بیاد تهران زندگی کنه ..کنار شوهرش بعد اینهمه سال 

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1157
ولی حالا میگه شوهرش خوب نیست....بچست‌...نمی تونه مثل یه مرد بهش تکیه کنه...رفتاراش بچگونست

خوشی زده زیر دلش😒😒😒

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃
1125
ولی حالا میگه شوهرش خوب نیست....بچست‌...نمی تونه مثل یه مرد بهش تکیه کنه...رفتاراش بچگونست

وتی

چقدر بی جنبه

جنبه پولداری و خوشبختیرو نداشته

همه انچه بدست اورده از مهربونی و گذشت شوهرش بوده

متاسفم براش

خودخواه

خدایا همین که هستی مرسی
بچه ها مرده تو این زندگی هیچی نداره....همه چی به نام زنست..خواهر دختره به پسره گفته تو کارتن خواب بو ...

وااااااای نهههههههه😖😖😖😖چه اشتباهی کرده همه چیشو زده ب اسم زنش ب نظر من ۳ دنگ بسه

امضامو بخونید لطفا گل گلی ها 😍😍😍😍😍😍  سلام برای شفای مامانم یه صلوات میفرستین😚😘😍لطفا اگر مخالف نظرات بنده هستید ریپلای نکنید چون این روزا اصلا حال و حوصله بحث ندارم 😣😣😣نه شما از نظرات خودتون کوتاه میاید نه من🙃🙃🙃🙃
1103

بچه ها من نمیگم پسره خیلی عالی بوده...پسر مشکلاتی داره.....پایه خراب کاریه بااین که چهل سالشه..شخصیت  خیلی شادی داره!...و یه جورایی الان زندگی یه جوری شده که حقوقش محتاج زنه شده ...چون زمانی که باید روی کارش تمرکز میکرد  همش توی جاده بود 

فقط بمن بگو بعد طلاق پسره جی شد😢😢😢😢

دختر عموی من تخصص میخونه کلی مسافرت میره خوش میگذرونه دوستمم همینطور .یه دوستمم تخصص میخونه بارداره ...

شوهر منم تخصص میخونه کلا بیمارستانه، همونجا هم میخوابه میگه نمیارزه تا خونه برم :|||

Pata hai... Yahaan se bahut door Ghalat aur sahi ke paar Ek maidan hai Main wahaan milungi tujhe💙   توی شرایط خیلی سختی دارم درس میخونم. نذر کردم وقتی پزشک شدم، همینجا بمونم و مناطق محروم خدمت کنم. نذر کردم اگه مطبی زدم، دنبال حق ویزیت و... نباشم، فقط خدمت کنم به مردمم. برای پزشک شدنم دعا میکنی؟💛
به به چه جالب والا منم بودم بااین همه دبدبه کب کبه ول میکردم مرده رو ای ام یک بی جنبه     ...

معلم دبیرستان ما یه اقا بود زنش تخصص گرفت به نیازاش جواب نمیداد طلاقش داد خخخخ حالا زنه فوق تخصص گرفته ولی شده زن یه پسر پاپتی معتاد   پسره ولی خیلیییی خوشگله

1170