1177
648
عنوان

به زوج کامل و خوشبخت...و بعد طلاق!

| مشاهده متن کامل بحث + 102700 بازدید | 998 پست
[QUOTE=80448775]ما گلیم ما سنبلیم ما بچه های بلبلیم 😂😂[/QUO شماکه بله 😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍

جمعی گفتم،شامل شماهم هست 😀😀😘😘

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

دختره میگفت ارزمون بود یه تخت خالی بشه فقط ۲۰ دیقه روش بخوابیم...میگفت اینقدر خسته میشدیم تو ۲۰ دیقه کلی خواب میدیم...اصلا میگفتن تخت یه جزامی هم هست فرقی نمیکرد..فقتازه سرش دعوا هم میشد

1156

میگفت یه پسره تخصص قلب بود...میگفت فقط ۵ دیقه زودتر رفته بود از بیمارستان مسئول بخش فهمید دوروز شب کاری داد بهش..دو روز تو بیمارستان بود...میگفت چشمای پسره کاسه خون بود..میگفت حالا ما چون زن بودیم به ما مثلا رحم میکردن

1189

این دوران گذشت تا ۴ سال دوران تخصص دو تموم کرد و واقعا سختیش ادیتش کرده بود دیگه از اون دختر اروم روزای اول خبری نبود....و بعد ۱۰ سال زندگی تصمیم گرفتن بچه دار بشن و بچه اوردن..یه بچه ناز خوشگل..تو این مدت هم یعنی ۴ سال پسره فقط پنجشنبه و جمعه زنشو میدید و می کوبید از تهران تا کاشان میرفت

بعد زنه دیگع تخصص گرفته بود....خداییش هم بگی کارش حرف نداشت...تخصص زنان گرفت...و گفت تهران کار نیست باید برم یه شهر کوچیک کار کنم تا پول در بیارم..شاید هم حق داشت اینهمه درس خونده بود و سختی کشیده بود ولی باز حقوق و انچنانی نداشت...حقوق پسره هم خوب بود ولی رفت و امدو خرج دوخونه واقعا چیزی برای پس انداز باقی نمیزاشت....رفت یه شهر کوچیک...حالا دوباره پسره به جای مسیر تهران تا کاشان مسیر تهران تا اون شهرو میرفت

برای بچه هم پرستار گرفته بود...حالا اگر بخوام قصه پرستارا رو بگم که خیلی میشه ولی همینقدر بگم که یکی رو اوردن و کلا شبانه روزی اونجا زندگی میکرد ...و دختره هم برای خودش کفش میخرید ۱۰۰ تومن برای پرستاره کفش میخرید ۱۵۰ تومن...تو اون شهر   تو بیمارستان خونه های اپارتمانی بود و دکترای بیمارستان که مال یه شهر دیگه بودن تو اون اپارتمان زندگی میکردن چون ...شهر زیاد امنی نبود.....پرستاره مخ یه دکتر زن دارو یه مجرد رو میزنه و کاری میکنه زنشو طلاق بده . البته کرماش رو واسه شوهر همین خانوم دکتر ریخته بود ولی پسر داستان ما پا نداده بود...

1167

از ویژگی های پسره بزار بگم...کلا ادم خوش مشربیه و کلا اهل بگو بخنده و اخلاقیات بچگانه داره...ولخرجه و پول خرج کردن بلد نیست...کلا کنارش شاد میشی و مهربونه!....اهان اینم بگم دختره کلا اشپزی بلد نیست و کلا اشپزی رو همیشه مرده میکرده

1190