2733
2734

دختر من دوسالشه موهاشم فرفريه. 

قسمت پشت سرش خيلي زبره و اغلب گره ميخوره. 

نميدونم چكار كنم نرم شه. همش پف كردن س و تو هم ميپيچه. گره بازكنم ميزنم اما بيشتر از يك ساعت دوام نمياره دوباره ميپيچه تو هم. 

دخترمنم دوسالشه موهاش بلندشده ولی نازک ونرمه فرمیخوره میره تو هم نمیدونم چیکارکنم خوشگل بشه فرنیستا میپیچه توهم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دخترمنم دوسالشه موهاش بلندشده ولی نازک ونرمه فرمیخوره میره تو هم نمیدونم چیکارکنم خوشگل بشه فرنیستا ...

عزيزم❤️❤️نه براي دختر من فرفريه. خيلي فر ريز نيستا اما خب حالت دار متمايل به فره😂😂خودمم همينطورم اما من نرم كننده،ماسك مو،كرم مو اينا ميزنم يكم اوضاعش بهتر ميشه. اما واسه بچه نميدونم چه كنم😞

من سشوار میکنم البته فر نیس..بعضی وقتا ک بخام حسابی حالت بدم سرم کریستال میزنم..

از سشوار فرار ميكنه. فقط ميتونم با سشوار يكم نمشو بگيرم ديگه اجازه نميده شونه كنم. سشوار رو هم فقط زمستون استفاده ميكنم كه سرشو خشك كنم سرمانخوره

عزيزم❤️❤️نه براي دختر من فرفريه. خيلي فر ريز نيستا اما خب حالت دار متمايل به فره😂😂خودمم همينطورم ا ...

من قبلا مثل عکس پروفت میبستم موهاشو الانم میبندم ولی وقتی بازه فرفری میشه بچست نمیشه همش ببندم که

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
از سشوار فرار ميكنه. فقط ميتونم با سشوار يكم نمشو بگيرم ديگه اجازه نميده شونه كنم. سشوار رو هم فقط ز ...

اتو مو استفاده کن...من میزارمش لای پام سشوار میکنم بعد میزارم بره..مرتب بودن واسه کوچیکا درد سر داره..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
عزيزم❤️❤️نه براي دختر من فرفريه. خيلي فر ريز نيستا اما خب حالت دار متمايل به فره😂😂خودمم همينطورم ا ...

دختر من موهاش فر سیم تلفنی بود روغن آرگان زدم الان داره صاف میشه هر کی میبینه میگه این که فرفری بود چی شد نمی‌دونم برا روغن ارگانه یا خودش جنسه موهاش عوض شد

2706