2733
2734
سلام دوستای گلم. آدم همیشه فکر میکنه اتفاقهای بدی که میخونه فقط مال مردمه و برای خودش اتفاق نمیفته. اما برای منم پیش اومد. خدا نخواست دخترکمو بغل بگیرم.
یکشنبه پیش یک دلشوره وحشتناک آمد سراغم. برای 3 بهمن وقت سونو داشتم اما دلم آروم نمیگرفت به هر بدبختی بود برای ساعت 10 شب وقت سونو گرفتم.هفته 27 بودم. دکتر تا دستگاه را گذاشت رو شکمم گفت الهی بمیرم این که وضعش خرابه. زبونم بند آمد پرسیدم یعنی چی دکتر؟ گفت یک قطره اب هم دورش نیست. چند روزه از بین رفته. نمیدونید چه حالی شدم. شوهرم پایین توی ماشین نشسته بود. با هق هق از اتاق آمدم بیرون و رفتم توی ماشین. شوهرم هم میگفت 5 دقیقه است دلشوره وحشتناک گرفته. منتظر این خبر بد بود. خلاصه صبح دوشنبه رفتم بیمارستان و با چه بدبختی و پارتی بازی برای همون روز نوبت عمل گرفتم. چون زایمان قبلیم سزارین بود مجبور بودم سزارین کنم. دکتر قبل از عمل گفت میخوای بچه رو بفرستی پاتولوژی؟ گفتم نظر شما چیه؟ گفت به نظر من چون بچه احتمالا چند روزه مرده و سالم نیست جواب دقیقی از پاتولوژی نمیگیری. منم ریش و قیچی را دادم دست خود دکتر گفتم اگه میدونی جواب میده خودت بفرست. به هوش که آمدم شوهرم گفت بچه کاملا سالم و تر و تازه بود. ظاهرا فقط یک روز از مرگش گذشته بود. دکتر آزمایشگاه گفته بود این بچه هیچیش نیست. خلاصه الان منتظر جواب پاتولوژی و کالبدشکافی هستیم. خیلی برام مهمه بدونم چرا دسته گلم از بین رفت و اینطور اتیش به جگرم زد.
پسرم هر شب میاد شکممو میبوسه و احوال نینی را میبوسه. هر چند تا حدی قضیه را فهمیده ولی هنوز کاملا نا امید نشده. تو رو خدا بگید چی بهش یگم که اذیت نشه و دیگه منتظر نباشه.
kho0daaaaa ishalaaaaaah behet sabr bedeeeeee..vagheaaaaaaan narahat sho0dam az in etefagh..vaaay kho0daa manam bar daraaaaaaaam in chiza ro0 mishnavam muye tanam sikh misheeeee..ishalah hich kas be in chiza gereftar nashe...

be pesaret begu abji kuchulut rafte pishe kho0daaa va ye fereshte sho0de vali hamishe azat moraghebat mikone ...kho0b inam yejur marge dg mesle marge afrade bo0zorge khanevade
با به دنیا آمدن پسرم ، خداوند معجزه ای را برای تمام عمر در برابر دیدگانم قرار داد !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شهره جون خیلی متاسفم
واقعا نمیدونم چی بگم...انشالله خدا گل پسرتو حفظ کنه..گاهی حکمت کارهای خدا برای ما نامعلومه...
انشالله به زودی دوباره مامان میشی.
من نمیدونم به پسرت چیجوری بگی.
چند سالشه عزیزم؟
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2738
متاسفم خیلی سخته درکت میکنم هرچند جنین های من خیلی کوچیک تر بودن و از دستشون دادم.
به پسرت بگو نینی گفته میخوام وقتی داداشیم بزرگتر شد بیام که بتونه منو خوب بغل کنه. به خاطر همین الان نمیاد .
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
آخی عزیزم خدا بهتون صبر بده

خیلی ناراحت شدم.

نمیدونم والا به پسرت بگو نی نی رفت پیش دوستاش تو بهشت چند وقت دیگه دوباره میاد پیشمون
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
بهش بگو نینی گفته فعلا حواست به داداشی باشه من دیرتر میام که داداشی بزرگ بشه
شهره جان فقط میتونم بگم خدا صبرت بده
من تو 8 ماهگی رفتم سونو کاملا اتفاقی هم رفتم نینی ناف دور گردنش بود و ضربان قلبش خیلی ضعیف بود شانس اوردم که نجاتش دادن امیدوارم خدا بهت یه نینی ناز بده
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
آآآآآآآآآآآآآآآآآآخی عزیزم))))-= یعنی اشتباه گفتن آب دورش کمه؟؟؟؟؟؟
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
2706