2733
2734
عنوان

😍مبل جهيزيه ام😍

1716 بازدید | 22 پست

سلام خانمهاى گل🤗🤗

دوستات راستش رو بخواين من در تهيه و تدارك عروسيم و دنبال مدل مبل هستم،

ميخواستم بدونم عكس يا چيزى از مبلاى خودتون يا دوستاتون يا تو اينترنتى جايى دارين ديده باشيد به نظرتون قشنگ باشه واسم بفرستيد؟؟؟

مرسى از مهربونى هاتون😍😍😍

گاهي گمان نميكني ولى خوب ميشود...❤️🌿💜

گفتم شاید میخای عکس بزاری اومدم😖

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم شاید میخای عکس بزاری اومدم😖

عزيزم ببخشيد كمك ميخوام الان عكس دوتا چيزى كه خودم مد نظرمه رو ميزارم نظر بده😍😍😍😍

2728
2738

استارتر رنگ مبل اولی بهتره ولی بازم بگرد یه چیز محکم و قشنگ بخر رنگشم ملایم باشه تیره نخر زیاد روشنم نخر

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
این مبلا به درد خونه های بزرگ میخوره که یه دستم راحتی بگیری 

خونه ام پذيراييش بزرگه راستشو بخواى خودمم ميخواستم ال بگيرم ولى پشيمونم كردن آخرش😔😔

2706