2733
2734
عنوان

شیر خشک ضد یبوست؟؟؟

34477 بازدید | 12 پست
نی نی من 33 روزه هست و شیرخشک بیومیل میخوره همش یبوسته .....چکارش کنم؟
جان جهان دوش کجا بوده ای نی غلط اندر پی ما بوده ای
آه که من دوش چه سان بوده ام
آه که تو دوش که را دیده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم نی نیم بیومیل می خورد یبوست داشت ولی الان که سه ماهه شده کاملا خوب شده و دیگه خدا رو شکر دل درد هم نداره البته من الان یه 20 روزی هست که بهش لعاب برنج می دم از کم شروع کردم و الان روزا کاملا لعاب برنج می خوره و شبا شیر می دم که فکر کنم موثر بوده
اره یه کم شیر خودمم می خورد یعنی چند وعده شیر خودمو و بیشتر شیر خشک زمانی که شیر خودمو می خورد خوب بود ولی شیر خشک که می خورد از یبوست به خودش می پیچید اونقدر زور می زدو گریه می کرد تا دسشویی کنه ولی از وقتی لعاب برننج رو شروع کردم یعنی از 70 روزگیش دیگه خوب شد الانم کاملا خوبه در ضمن دیگهشیر خودمو خیلی کم می خوره چطور بشه بهش بدم
2738
مینو جان نمیدونم باز این تاپیک رو ببینی یا نه ولی دقیقا پسر من هم یه ماهه بود بیومیل پلاس میخورد و از یبوست اذیت میشد.وقتی نان 1 بهش دادم خیلی خوب شد.خداروشکر وقتی که سه ماهش شد دیگه هردوتاشو باهم دارم میدم و مشکل یبوست نداره.بیومیل خیلی غنی هست و واسه نوزاد زیر 2 ماه کمی سنگینه.ویتامین آد روغنی هم کمک میکنه
12 شهریور سالروز شروع یک مادرانه و ابتدای بودن یک فرشته کوچولو به نام رادمهر
منم نی نیم بیومیل می خورد یبوست داشت ولی الان که سه ماهه شده کاملا خوب شده و دیگه خدا رو شکر دل درد ...

خانمی دقیق چند روزه بود دادی  طرز تهیه اش روهم بگو

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

با پزشک مشورت کنید، اما شیر خشک مناسب برای یبوست، ۱-ببلاک کامفروت ۲-سیمیلاک توتال کامفورت ۳- گیگوز یک(ال کامفورتیس)
اگر یبوست شدید داره اول ببلاک کامفورت بدید (یک قوطی) بهتر که شد شیر خشک بچه رو با گیگوز یک ادامه بدید

در هر دو مورد دقت کنید شیر خشکها با بچه شما سازگاری داشته باشه اگر نداشت بهتره حتما با پزشک مشورت کنید

با پزشک مشورت کنید، اما شیر خشک مناسب برای یبوست، ۱-ببلاک کامفروت ۲-سیمیلاک توتال کامفورت ۳- گیگوز ی ...

ببخشید برای اینکه بقیه کامنها رو میخونن میگم دختر من آلرژی به پروتئین گاوی داره و همیشه اسهال بود جالب بود که با شیرخشکهای کامفورت یبوست و کولیک میشد از دکتر پرسیدم گفت اونا تا حدی شبیه شیرهای رژیمی مثل پپتی هستند که لاکتوزشون کمتره .