1147
1273

بچه میشه بگین چه جوری خونه تکونی میکنین اول ازکجاشروع میکنین منم خیلی بی تجربه ام ازچه تاریخی خونه تکونی میکنین

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

ماک خونه تکونی نداریم مامانم چون خرماه ی خونه تکونی جزعی میکنه خخ

بیچاره فرهاد بیچاره شیرین بیچاره من با این حال غمگین بیچاره لیلی بیچاره مجنون بیچاره من ک دادم ب‌پات جون دیگ این رابطه درحال فروپاشیه دوسه روز بی خبری اسمش فراموشیه.... برای همه جوونا دعا کنید خوش بخت شن برامنم دعا کنید انشالله هرچی صلاحه برام‌پیش بیاد خوش بخت و اخر عاقبت بشم‌‌😘😙
1291

خونه ک بیشتر اوقات بنظرم باید مرتب وتمیز باشه و طبق برنامه هر ی مدت ی سمتیو تمیز کرد وشست

حالا عیدو ب کنار

اگ اینجور طبق برنامه پیش بریم و هر ی مدت ی سمتیو بشوریم وپاک کنیم وتمیز کنیم 

وقتی نزدیک عید میشیم استرس ودلهرتونم کمتر میشه

فقط میمونه تقریبا قالی یا مبلا و چیزای ریز ریز

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
1315
بابا بزار زمستون بیاد 😭😭😭😭

امده باباخبرنداری

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
از الان با كارگرم صحبت كردم ٣ روز مياد كار ميكنه😍

خوش بحالت منم کارگرمیخوام😂😂😂😂😂

از الان با كارگرم صحبت كردم ٣ روز مياد كار ميكنه😍

من روم نمیشه نمیدونم چرا

حس میکنم حتی اگ طرف کارگر باشه بیاد خونمو تمیز کنه تودلش بگه چ زن بی نظمی و شلخته ای ک نگا خونش چ کابینتاش تمیز نیستن چ پنکه هاش فلان وازاین حرفا

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
1264
وسطای اسفند شروع میکنم 

منم پارسال این کاروکردم پدرم درامدبابچه کوچیک خیلب وقت کم اوردم

منم ميخوام از هفته ي آينده شروع كنم ان شاءالله،قالي هامو بايد بدم قاليشويي چون توي اسفند ديگه تميز ن ...

اره فکرخوبیه منم 25بهمن شروع میکنم

1311