2726
عنوان

هی عیدام عیدای قدیم..........

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 188 پست
دینا خوشگل فامیل
1392/12/25 6:16 ب.ظ

تا لنگ ظهر میخوابیدیم

چه خوش بودیم

مامانامون با عمه مون خوب بودنداوا نبودچشم و همچشمی نبود

"دست به دامن خدا که میشوم …"
چیزی آهسته درون من به صدا میاید که: نترس!
از باختن تا ساختن دوباره …
فاصله ای نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فلامینگو

1392/12/25 6:18 ب.ظ

منکه ایام عید مخصوصا روز اول دوم عید تماااام مشکلاتمو فراموش میکنم
اینهمه با خودمون کشیدیمشون اینور اونور چی عایدمون شد؟؟؟
همسرم و نی نی دنیای من هستن عاشقتونم
2728
بعدش میرفتیم پسته های اجیل ملتو تموم میکردیم کسی چپ چپ نگامون نمیکرد
مهربانیت انقدر زیباست که سنجاقکی بدون ترس کف دستت اب خواهد خورد.....همسرم[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
من اصلا اون دورانو دوست نداشتم پیک شادیییییییی ایش
فقط قسمت عیدیش خوب بود که اونم نصیب ما نمیشد نمیدونم کجا میرفت عیدیمون
من امسال عیدی نمیگرمممممممممممممم تا پارسال میرفتیم ی جا به عنوان تازه عروس عیدی میدادن چقدر پول جمع کردیم
دیازپام 10 خورانده اند خلق را !!!!!!!!
سلوم بشه ها شرمنده رفته بودم دور دور
ممنونم فلامینگو و کیانا جون قابل باشم حتمن
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
من دلم میخواد بازم کوچولو باشم
بازم پی بازیگوشی و اتیش سوزوندن
بازم پیکم و مشخام بمونه واسه ی شب سیزده
منتظر عیدی بزرگترااااا
همه خاکی
چشم و هم چشمی نداشتیم
همه مهربون بودن
دوست داشتن همدیگرو
ﺧﺴﺘﮕﯽ ﺭﺍ ﺗﻮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﺴﭙﺎﺭ ﮐﻪ ﺍﻓﻖ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺍﺳﺖ … ﻭ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﺪ … ﻭ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﺗﻮ، ﻫﻤﻪ ﺣﺎﺩﺛﻪ ﻫﺎ ﻣﯽ ﭼﯿﻨﺪ … ﮐﻪ ﺗﻮ ﯾﺎﺩﺵ ﺍﻓﺘﯽ …
مرضیه تو سایت داشتم دور دور میکردم
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
ترنم قربونت خوبم تو خوبی؟اونم خوبه مامانشو سرویس کرده فقط
2706