2703
2553
عنوان

تشخیص جنسیت در غربالگری

558 بازدید | 26 پست

سلام یه سوال داشتم جدیدن در غربالگری میگن جنسیت بچه چیه؟به کدوم یک از شما تو غربالگری جنسیت بچه تون رو گفتن؟بعد درست بهتون گفتن جنسیت بچه تون همون بود؟ بعد هفته چندم به غربالگری رفتین؟☺☺☺☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منو وتو غربالگری گفتن دختره و دختر بود

خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨
2456

12 هفته 4 روز بهم گف و درس بود 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2714

هفته13ّ..انومالی هفته20هم همونو گفت

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

من تو فلکه دوم تهرانپارس سونوگرافی دکتر صدری رفتم همه میگن ک درست میگه جنسیت و تو غربالگری ب منم گفت ۹۰درصد دختره بازم نمیدونم صبر میکنم ببینم برا من چی میشه...خودم ۱۲هفته و ۴روز بودم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2706