1421
1389
عنوان

تشخیص جنسیت در غربالگری

201 بازدید | 26 پست

سلام یه سوال داشتم جدیدن در غربالگری میگن جنسیت بچه چیه؟به کدوم یک از شما تو غربالگری جنسیت بچه تون رو گفتن؟بعد درست بهتون گفتن جنسیت بچه تون همون بود؟ بعد هفته چندم به غربالگری رفتین؟☺☺☺☺

برای منو وتو غربالگری گفتن دختره و دختر بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خداجونم مواظب تودلــ❤ــــی نازم باش 🙏آبجی حلماش منتظرشه💕💫خداجون به حق شش ماهه امام حسین دامن همه ی منتظرا سبز بشه 💫 نی نی های منم واسم حفظ کن🐣🐥✨✨اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ✨✨

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1432

12 هفته 4 روز بهم گف و درس بود 

دوست مهربونم لطفا برای سلامتی پـ👨🏻ـدر و مـ🧕🏻ـادرم و خواهـ👱🏻‍♀️ـرم و بـ👦🏻ـرادرم و همسـ🧔🏻ـرم و نی نـ👶🏻ـیم و شوهرخواهـ👱🏻‍♂️ـرم یه صــلـوات بفرستین ... هرکس لایکم کنه منم براش صلوات میفرستم . الله هم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
1394

هفته13ّ..انومالی هفته20هم همونو گفت

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

من تو فلکه دوم تهرانپارس سونوگرافی دکتر صدری رفتم همه میگن ک درست میگه جنسیت و تو غربالگری ب منم گفت ۹۰درصد دختره بازم نمیدونم صبر میکنم ببینم برا من چی میشه...خودم ۱۲هفته و ۴روز بودم

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
1387
1391