2410
2553
عنوان

کسی در مورد صدای اضافی قلب نوزاد و سوراخ قلب نوزاد چیزی شنیده

| مشاهده متن کامل بحث + 57127 بازدید | 28 پست
سلام . بچه من 5 ماهه هست و از بدو تولد دو تا سوراخ توی قلبش داره که یکیش خیلیی بزرگه، دکتر میگه باید بعدا عمل بشه. الان 2 ماهه وزن نمی گیره. اگر شما مورد اینجوری داشتید راهناییم کنید. چی کار کنم تا بهتر وزن بگیره. لطفا راهنماییم کنید. ممنون
به دلایلی یه مدتی بیمارستان بودم و یه مادری بود که برای همین مسئله اومده و قرار بود بچه یک سالشو عمل کنن خیلی عمل ساده ایه و مشکلی نداره ولی اینم بگم اگر واقعا عمل بخواد و شما دنبالشو تو بچگی نیگیرید تو سن بالا بای عمل کنه مگر نه خطرناک میشه البته خیلی ها خود به خود خوب میشن ومشکلی نداره ولی حتما شما پی گیرش باشولی نگران نباش اونقدر خطر ناک نیست حل شدنیه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. دختر من در نوزادی صدای دوم قلب داشت که بعد برطرف شد و دیگه هیچ دکتری حرفی ازش نزد. تا پریشب که بردیم دکتر گفت قلبش صدای دوم داره. الان میخوایم اکو کنیم. نمیدونم مگه میشه مجددا این اتفاق بیفته؟
2720

سلام دختر منم چهر ماهه است و دکتر تشخیص صدای اضافی واکو گرفتن وقرص فروزماید تجویز کرده 

ای خدا .........بازم میگم ای خدا.........اگه این رو خوندید واسه شفای کوچولوم هر تعدادی که دوست داشتین صلوات بفرستین 
سلام. دختر من در نوزادی صدای دوم قلب داشت که بعد برطرف شد و دیگه هیچ دکتری حرفی ازش نزد. تا پریشب که ...

عزيزم صداي اول و دوم قلبي رو همه دارن

اماي صداي اضافي ممكنه سوفل بيگناه باشه ممكنه نياز به پيگيري داشته باشه ... نگران نباش ايشالله از اون بي گناها باشه

2714
سلام من خودم صدای اضافه دارم و یه سوراخ بین دهلیزی که مشکلی هم برام پیش نیاورده ...... دخترم هم الان ...

سلام خوبین ببخشید شما هنوز تو سایت فعالیت دارین؟
میشه لطفا بیاین بگین سوراخ قلبتون چه اندازه بوده الان چندسالتونه
دخترتون حتما ماشالا دیگه خانم شده اون چطوره؟
منم دخرتم همین مشکلو داره

سلام . بچه من 5 ماهه هست و از بدو تولد دو تا سوراخ توی قلبش داره که یکیش خیلیی بزرگه، دکتر میگه باید ...

سلام  پیر منم همین مشکل داره  شیر نمیخوره خوبم وزن نمیگیره نمیدونم چه کار کنم

سلام دوستان,یه سوال خیلی مهم دارم میشه اگر اطلاعی دربارش دارید کمکم کنید,من هفته 34بارداری ام تا الان همه چی خوب بوده بعد این ماه که رفتم دکتر,گفت بین ضربان قلب جنین صدای اضافی وجود دارم,رفتم اکو دادم گفتن قلب بچه کامل شکل گرفته هیچ مشکلی نداره فقط ریتمش نامنظم.کسی تا بحال همچین مشکلی داشته یا شنیده اصن همچین چیزی؟خطرناکه ینی؟

سلام دوستان ، پسرم تازه بدنیا اومده و گفتن صدای اضافی قلب داره و یه سوراخ که دکترش امیدواری داده بود تا ۱۵ روز بعد تولد بسته میشه . کسی تجربه داره

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
سلام دختر منم چهر ماهه است و دکتر تشخیص صدای اضافی واکو گرفتن وقرص فروزماید تجویز کرده 

عزیزم مشکل قلب دخترتون برطرف شد ؟؟ الان چند سالشه چه قد دارد فروزماید مصرف کرد ؟؟ عوارضی نداشت براش ؟؟