2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منظورت از ای مامی پلاستیکیاس؟

من استفاده میکنم .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
من یه ماه پیش ۶تا خریدم..۴ماه دیگه استفاده میکنم😁

یعنی چی؟چجوریه میشه بیشتر ت ضیح بدید من دوتا بچه پشت سرهم دادم خسته شدم انقد پوشک خریدم.میگن اینا ب صرفه تره.لطفا ببشتر توضیح بدید ممنون

2738
خوب این که میگین چیه؟و چجوریه؟

کهنه مخصوص بخر با پوشک گره ای یا چفتی .کهنشو هر یه ساعت .یا یه ساعتو نیم عوض کن سریع بشور بنداز جلو نور افتاب .

زود زود بشورشون .من ک یه ماهه استفاده میکنم خیلیم راحته بعضیا میگن سخته .

پوشکا گرون شدن مارکا خوب .همی مارکا خراب ارزونن .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
یعنی چی؟چجوریه میشه بیشتر ت ضیح بدید من دوتا بچه پشت سرهم دادم خسته شدم انقد پوشک خریدم.میگن اینا ب ...

ببین برو سایت یکتا..از اونجا آدرس کانالشو بردار..برو کانالش انواع مدل ها هست.توی کانالش آیدی ادمین رو بردار و به اون سفارش بده.. پوشک چسبی داره..پوشک دکمه ای هم داره..داخل هر کدوم یک پد قابل شستشو داره..اگر بخوای برات پد زاپاس هم میفرستن..محافظ پوشک هم دارن که یه لایه رو میزاری رو پد بچه که پی پی میکنه اون لایه نازک پی پی رو به خودش میگیره‌.توی کانالش کلی مادرا نظرشونو درباره پوشکا دارم.همه هم خیلی راضین..

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

منم دوتا بچه پوشکی دارم ..

کوچیک رو کهنه میزارم بزرگم .دیگ از پوشک گرفتم میره دسشویی ولی شبا پوشکن هر دو ..از زمانی ک پوشک گرون شده این روندو پیش رو گرفتم😁😁😁

2706