2733
2734

سلام بچه ها به شوهرم گفتم نشاسته ذرت بگیره فله ای گرفته مثله بقیه نشاسته ها تیکه تیکه اس مگه نباید پودر باشه؟

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اگه هم ک خواستی رو حرارت بذاری هرچیزی  ک نشاسته داره رو رو گرما باید مدااام هم بزنی

میدونم اما میخوام بدونم اینا نشاسته ذرت هستن یا نه آخه تو خیلی از دستورات شیرینی و آشپزی نشاسته ذرت داره

میدونم اما میخوام بدونم اینا نشاسته ذرت هستن یا نه آخه تو خیلی از دستورات شیرینی و آشپزی نشاسته ذرت ...

اره هستن تیکه تیکه های کوچیک سفید

😍😍الهی یهوووووو همونی بشه ک میخوای 😍😍

سلام عزیز ..نشاسته ذرت مثل ارده نرمه و سفید .زیر دست قرچ قرچ صدا میده اونی که داری الان که تیکه تیکه ست نشاسته گل یا گندمه . ولی برای سس پرتقالی که میخوای همون نشاسته کارت و راه میندازه ولی بعدا برو نشاسته ذرت بخر . 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام عزیز ..نشاسته ذرت مثل ارده نرمه و سفید .زیر دست قرچ قرچ صدا میده اونی که داری الان که تیکه تیکه ...

آهان دستت دردنکنه عزیزم

2706