2733
2734

اونام چیزی میدن بهتون؟ راستش ما پارسال پول نداشتیم ماشین خریده بودیم من حسابم کمی داشتم اونو تقسیم کردم برا هرکدوم یه چیزی خریدم 4ساله میخریم، دیشب دیدم مسخره کردن تیکه انداختن میگفتن پسرا قبل ازدواج 200میدن بعد ازدواج ظرف شیشه ای! منم چون از هرچی که ته جیبم بود مایه گذاشته بودم واقعا دلم شکست گریه کردم به همسرم گفتم دگ از امسال خبری نیس هروق تونستم 1تومن بزارم کنار نفری200بدم ب اونا عیدی اونوقت میبرم وگرنه برا چیز کم قیمت ک زورم رسیده خریدم مسخره میکنن ،نخرم بد میشه؟ اینم بگم این چن سال حتی یه جورابم ندیدم ازشون

هییی خواهررر  ما نفری ۴۰۰دادیم پارسال ۸نفرن بخدا قسم باوجود تازه عروس بودنم بهم یکیشون ی اینه داد بقیم هیچی

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما رسم داریم هم عروس به مادرشوهر بده هم مادرشوهر به عروس 

زن داداش و خواهر شوهرم بهم‌ عیدی میدن 

شما نخر دیگه براشون وقتی انقدر بی درکن 

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

اصلا نخرید بد عادت شدن از خودتون کم بزارید ک چی بشه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

اینه جیبی تازه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ماهم رسم داریم عیدی میبریم 

یه رسمی هم داریم جای عیدی😅😅یعنی در عوص عیدی که بردیم اوناهم واسمون جوراب و رکابی و این چیزا میزارن

ما واس خواهرشوهرامون میبریم برادرامونم واس ما میارن😁یر به یر میشه

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر    
2738

نه خداروشکر رسم نداریم

اما شما ک برلت چیزی نگرفتن چطور. براشون. کادو. میگیری؟؟؟

نگیر شما هم اگه تیکه انداختن بگو.پسرایی ک تو مجردی عیدی میدادن تو همون مجردی جور متاهلیشونم کشیدن الان دیگه راحتن

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

اره ماهم میدیم ولی پول میدیم 

حتی اگه نداشته باشیمم مجبوریم بدیم 

بیچاره برادر شوهرم امسال مجبور شد بره نزول کنه به خاطر همین عیدی ها 

ولی هب ندیمم کسی ازمون ایراد نمیگیره  شما هم نمیخاد بدین وقتی حالیشون نیس بیشورا

وا این چه رسم مسخره ایه. توی این اوضاع اقتصادی چه توقعی دارن. عزیزم از این عید نده سنت شکنی کن تا این رسم کنار گذاشته بشه. از سال دیگه توقع همین ظرف شیشه ای هم نداشته باشن

ما  از بزرگترا یعنی پدرمادرا عیدی میگیریم و به بچه های کوچک هم  عیدی میدیدیم تا حالا نشنیده بودم کسی به بزرگتر عیدی بده!!!!!شما اینکارو نکن این رسومات من دراوردی دیگه چیه!!!تازه ایرادم میگیرن😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706