2733
2734
عنوان

جواب منفی آزمایش بتا و پریود نشدن-لطفا جواب بدید دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 40660 بازدید | 55 پست
من قرص اورژانسی خوردم. بعد از ۱۲ روز آز دادم منفی بود ولی امروز رفتم دکتر واسم پروژسترون نوشت تا دوه ...

بخاطر اورژانسی عقب افتاده نگران نباش من ماه پیش تر خوردم و ماه پیش یکککک ماه پریودم عقب افتاد خب آزمایش ک دادی منفیه اصلااااا بهش فکر نکن ریلکس باش میشی ولی تا یکی دوماه اینجوریه دق میده ادمو  نامنظم میشه ولی دیگه سعی کن نخوری چندین ماه پیش ک یک مااه من یسره پریود شدم هرکار میکردم هرچی قرص میخوردم بند نمیومد دو سری دکتر رفتم تا انقد دارو خوردم شانس اوردم بند اومد..... لامصب خیلی  عوارض داره

عدد بتا رو به خاطر دارید چند بود زمانی که آز دادید و منفی بود؟

احتمال اینکه باردار باشی کمه تعداد کسایی که بتاشون خیلی دیر میره بالا کمه احتمالا بخاطر قرصی که خوردی اینطوری شده منم هر وقت میخوردم پریودیم میریخت بهم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عدد بتا رو به خاطر دارید چند بود زمانی که آز دادید و منفی بود؟

1 یا 2 بود و بعد دو هفته که مثبت شد 105 بود

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤

دوستان من اومدم این مطلب رو کامل کنم برای کسانی که ممکنه مشکل منو پیدا کنن و مطلب رو سرچ کنن شاید مفید باشه.من بعد از ۲۰ روز بلاخره پریود شدم ولی واقعا انتظار بدی بود.فقط اینکه قرص اورژانسی تا جایی که ممکنه نخوردی واقعا خیلی تنظیمات هورمونی رو بهم میزنه

2728
بخاطر اورژانسی عقب افتاده نگران نباش من ماه پیش تر خوردم و ماه پیش یکککک ماه پریودم عقب افتاد خب آزم ...

واااي عزيزم منم همين مشكل رو دارم.اخه نامزدم.هنوز پريود نشدم دارم از استرس ميميرم،ماه قبل١٨ام شدم روز ششم پريوديم بود ٢٣ ام يعني رابطه محافظت نشده داشتم بيشتر معاشقه بود بعد قرص اورژانسي خوردم اصلا خونريزي نداشتم، اين ماه ١٩ ام ازمايش بتا دادم منفي بود ولي هنوز پريود نشدم گاهي يكم زير شكمم درد ميگيره فقط...ميترسم ازمايش نشون نداده باشه😭دارم سكته ميزنم باورم نميشه بخاطر قرص باشه.ميترسم برم دكتر خانواده ام متوجه بشن

من قرص اورژانسی خوردم. بعد از ۱۲ روز آز دادم منفی بود ولی امروز رفتم دکتر واسم پروژسترون نوشت تا دوه ...

عزيزم شما پريود شدي؟دقيقا منم مشكل شمارو دارم از ١٨ ام ماه قبل ك شدم و ٢٣ ام قرص خوردم و اين ماه ك ١٩ ام ازمايشم منفي شد هنوز پريود نشدم😭امروز ٢٤ امه خيلي ميترسم 

واااي عزيزم منم همين مشكل رو دارم.اخه نامزدم.هنوز پريود نشدم دارم از استرس ميميرم،ماه قبل١٨ام شدم رو ...

سلام فدات شم معذرت میخوام پیامتو ندیدم ینی خیلی وقته نینی سایت نیومدم الان چطوری پریود شدی؟ اصلااااا. نگران نباش وقتی رفتی ازمایش منفیه خیالت تخت ازین ماه ال دی بخور راااااحت

عزيزم شما پريود شدي؟دقيقا منم مشكل شمارو دارم از ١٨ ام ماه قبل ك شدم و ٢٣ ام قرص خوردم و اين ماه ك ١ ...

بله منم خیلی دیر شدم ... دیگه دیووونه داشتم میشدم دوباره رفتم ازمایش منفی بود انقدد استرس داشتم فقط رفتم با ماشین تصادف کردم 400 تاوان دادم .... شایدم رد بلا بود من ب این نیت گرفتم خلاصه بعد چندوقت شدم اورژانسی کلا بدنو بهم میریزه ال دی بخور مرتب بخور سروقت

2738
سلام فدات شم معذرت میخوام پیامتو ندیدم ینی خیلی وقته نینی سایت نیومدم الان چطوری پریود شدی؟ اصلااااا ...

سلام عزيزم خواهش ميكنم ممنون ك جوابمو دادي.نه هنوز پريود نشدم😢فروردين تمام شد ديگه و من هنوز نشدم.من غلط كنم قرص بخورم ديگه اون بره يه فكري بكنه😢😭 الكي الكي خودمو توي چه دردسري انداختم 

سلام عزيزم خواهش ميكنم ممنون ك جوابمو دادي.نه هنوز پريود نشدم😢فروردين تمام شد ديگه و من هنوز نشدم.م ...

ای باباااا..... فداتشم هنوز نشدی؟ برو یه ازمایش بده خودتو خلاص کن

ای باباااا..... فداتشم هنوز نشدی؟ برو یه ازمایش بده خودتو خلاص کن

سلام عزيزم خوبي؟نه هنوز نشدم تازه از دكتر اومدم گفت كيست داري قرص ياز داد.ولي گفت دوباره تست بتا بده😕تست بتا بدم ديگه واس چي

عزيزم شما پريود شدي؟دقيقا منم مشكل شمارو دارم از ١٨ ام ماه قبل ك شدم و ٢٣ ام قرص خوردم و اين ماه ك ١ ...

سلام دوست عزیز ببخشید من خیلی وقته نینی سایت نیومدم‌.من که بعد از بیست روز پریود شدم.ماه بعدش ۵ روز جلو انداختم بعد ماه بعدش دوباره ۱۳ روز عقب انداختم کلا افتضاح شده تاریخهای پریودیم.خیلی  خیلی قرص مضر و بدیه.شما پریود شدی؟انشااله که شده باشی دقیقا حستو درک میکنم این انتظار واقعا رو اعصابه

2706